Avslutad | Pant – Tisdag 29 september 2009
Gitarr, Halvakustisk gitarr, Takamine G-Series EG320SC NS, mjukt fodral skador på halsen
Flöjt, Barockflöjt, i trä, märkt PK, (Peter Koblicek), hårt fodral, putor till klaffarna saknas
Gitarr, Halvakustisk stålsträngad Yamaha FX-340C batteridriven, i mjukt fodral, skador på batterihållaren
Saxofon, Altsaxofon Jupiter nr: 21949, med munstycke och rem i hårt fordral, märke efter lagning, skador på fodralet, ej funktionsgaranti
Pantvaror Kamera
Kamera, Digitalkamera Casio Exilim 7,0 Mega Pixlar snr:1006486A i fodral, fjärrkontroll, ej funktionsgaranti
Pantvaror Elektronik
Digitalbox, Samsung DCB-B270Z s/n: Y2WD6SBQ800207P, ny i kartong med fjärrkontroll, kablage, samt papper, ej funktionsgaranti
Figuriner, 2 st Änglar i porslin Höjd ca 16cm, med speldosa, Goebel i originalkartong med original stearinljus, märkta 1966 4232815
Konst, Etsning, ca 34x49cm "Bainsborough Casle Northumberland" sign A. Tallberg, skadad ram
Pantvaror Övrigt
Konst, Blandteknik, (kol/akvarell) ca 27x37cm Roland Svensson märkt "Runmarö" "Ett skärgårdsminne 1952 till Sven B från vännen Roland. S" Gulnat blad, vattenskadad passpartou
Pantvaror Övrigt
Konst, Litografi ca24x36,5cm, Roland Svensson, 91/250 Dec 1970 " Till Vera och Bertil Runsten, en utskärshälsning från Tillgiven.. "vattenskadad
Pantvaror Övrigt
Konst, Akvarell ca39x28,5cm, signerad Carl Anton, dedikerad på passpartouen "Till Leffe från Anton Maj-05 "
Pantvaror Övrigt
Konst, Akvarell ca19x24cm sign Lennart Aschenbrenner-96, dedikation på bakgrundspapper "Till Margaretha på födelsedagen 29/1-57 från Lennart"