581 - 600 av 857
1...293031...43 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 29 september 2009

Klubbad för

Gitarr, Halvakustisk gitarr, Takamine G-Series EG320SC NS, mjukt fodral skador på halsen

1 200 kr

Utrop: 300 kr

Flöjt, Barockflöjt, i trä, märkt PK, (Peter Koblicek), hårt fodral, putor till klaffarna saknas

650 kr

Utrop: 300 kr

Gitarr, Akustisk Cuenca 70R 5030438 i hårt fodral, små nagg vid halsen

3 400 kr

Utrop: 475 kr

Gitarr, Halvakustisk stålsträngad Yamaha FX-340C batteridriven, i mjukt fodral, skador på batterihållaren

850 kr

Utrop: 475 kr

Saxofon, Altsaxofon Jupiter nr: 21949, med munstycke och rem i hårt fordral, märke efter lagning, skador på fodralet, ej funktionsgaranti

1 500 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Kamera

Kamera, Digitalkamera Casio Exilim 7,0 Mega Pixlar snr:1006486A i fodral, fjärrkontroll, ej funktionsgaranti

425 kr

Utrop: 250 kr

Pantvaror Elektronik

Digitalbox, Samsung DCB-B270Z s/n: Y2WD6SBQ800207P, ny i kartong med fjärrkontroll, kablage, samt papper, ej funktionsgaranti

325 kr

Utrop: 50 kr

Tavla, Olja på duk ca49,5x64cm, Carsten Hvistendahl,Träram, skadad ram

1 100 kr

Utrop: 600 kr

Figuriner, 2 st Änglar i porslin Höjd ca 16cm, med speldosa, Goebel i originalkartong med original stearinljus, märkta 1966 4232815

800 kr

Utrop: 475 kr

Målning, Olja på duk, ca.32,5x40,5cm, Gun Asplind

600 kr

Utrop: 125 kr

Målning, Inglasad, ca 28,5x37,5cm, Viktoria Tikhomirova

1 000 kr

Utrop: 150 kr

Konst, Teckning i blyerts, ca 11x8cm, "Flugor" signerad Brusewitz

2 700 kr

Utrop: 425 kr

Konst, 2 Färglitografier, ca 20,5x52,5cm sign R.Eriksson 414/660-63, 451/660-66

125 kr

Utrop: 75 kr

Konst, Etsning, ca 34x49cm "Bainsborough Casle Northumberland" sign A. Tallberg, skadad ram

75 kr

Utrop: 75 kr

Pantvaror Övrigt

Konst, Blandteknik, (kol/akvarell) ca 27x37cm Roland Svensson märkt "Runmarö" "Ett skärgårdsminne 1952 till Sven B från vännen Roland. S" Gulnat blad, vattenskadad passpartou

150 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

Konst, Litografi ca24x36,5cm, Roland Svensson, 91/250 Dec 1970 " Till Vera och Bertil Runsten, en utskärshälsning från Tillgiven.. "vattenskadad

75 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

Konst, Akvarell ca39x28,5cm, signerad Carl Anton, dedikerad på passpartouen "Till Leffe från Anton Maj-05 "

750 kr

Utrop: 175 kr

Pantvaror Övrigt

Silver, 1 Par ljusstakar höjd ca 15cm, små nagg vid fot

850 kr

Utrop: 350 kr

Pantvaror Övrigt

Konst, Akvarell ca19x24cm sign Lennart Aschenbrenner-96, dedikation på bakgrundspapper "Till Margaretha på födelsedagen 29/1-57 från Lennart"

150 kr

Utrop: 75 kr

Pantvaror Övrigt

Konst, Akvarell ca73x52,2cm Irene K:son Ullberg "Gula lejongap" skadad ram, missfärgad passpartou

400 kr

Utrop: 475 kr