Avslutad | Pant – Tisdag 29 september 2009
Damur, Rolex Datejust safirglas krona glapp 18K Snr. 8095731 Refnr. 69178 Presidentlänk 15cm sliten 18K med box, ytterkartong och certifikat (1984)
Herrur, Breitling Avenger titan, automatisk, safirglas, kronograf Boettnr. E13360; 248599 Professionallänk 17cm med extra länkbitar använd
Elgitarr, Ibanez RG series RG3502X snr.I070750403 svajarm ej original, mindre spricka vid halsen axelband i mjukt fodral
Fickur, Savonett med klockkedja 18K manuell Tre boetter bucklor, saknar glas, visare böjd Ankarlänk 24,5cm 21,5g
Damur, Calvin Klein Flash Watch K34241 quartz, stelt stålarmband öppningsbart använd
Fickur, Longines manuell två boetter Silver förgylld manuell smuts på urtavla mindre bucklor
Herrur, Cartier Panthère stål/guld quartz, datum Snr.83949012802 Armlänk stål/guld 17cm repig guldring med cert (1996) och box
Herrur, Rolex Datejust stål/rosé Snr D154935 slät glasring, svart urtavla, nyskick Oysterlänk stål/rosé med box och ytterkartong
Herrur, Omega Seamaster Cosmic 2000 guld på stål, automatisk, datum, brun urtavla, glasring korrogerad, mineralglas något skadat, boett något repig, krona glapp Flexband doublé (ej original) med box
Herrur, Omega Seamaster Planet Ocean Quantum of Solace 007 Limited Edition 3518/5007 Snr 84583490 Ø48mm med krona originalband stål 18cm, nyskick med cert (2008), box, instruktionsbok och ytterkartong
Visa varaPantvaror Klockor
Herrur, Breitling Chrono Avenger titan, automatisk, kronograf, Ø50mm med krona Snr 218853, Refnr. E13360, gummiband original, nyskick
Visa varaPantvaror Klockor
Herrur, Omega Seamaster Professional (300/1000ft) stål, automatisk, datum, Ø45mm, Snr. 81806368, originallänk 19cm, nyskick, cert (2007), instruktionsbok, box, ytterkartong
Visa varaPantvaror Diverse musik
Elgitarr, Epiphone Les Paul, Väldigt modifierad, ej komplett, sliten hals, mjukt fodral, skador, ej funktionsgaranti