841 - 857 av 857
1...414243 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 29 september 2009

Klubbad för

Parti guld, 18K defekt 0,2g

Utrop: 50 kr

Halskedja, Figaro 18K 39cm låset 9K 4,2g

Utrop: 900 kr

Parti guld, 18K defekt 4,8g

Utrop: 1 000 kr

Medalj, 23K/18K med tygbit graverad, nålen ej guld, bruttovikt 30,2g

Utrop: 6 400 kr

Ring, med stenar 18K Ø18½ 3,1g

650 kr

Utrop: 750 kr

Ring, med rosa sten 14K Ø19 7,5g

Utrop: 900 kr

Parti guld, 14K delvis defekt 2,6g

Utrop: 375 kr

Damur, 14K manuell plastglas, utan armband, urtavlan fuktskadad, repor i glaset, bruttovikt 11,3g

700 kr

Utrop: 850 kr

Halskedja, Venezia 14K 50cm 4,1g

Utrop: 600 kr

Hänge, med sten 14K 0,6g

Utrop: 100 kr

Skedar, 8st Moccaskedar modell Victoria i silver 111mm

275 kr

Utrop: 250 kr

Gitarr, halvakustisk Eagle i mjukt fodral

Utrop: 3 500 kr

Pantvaror Kamera

Kikare, Porst 6-12x30, snr 87905, sliten. med fodral, skador

250 kr

Utrop: 150 kr

Pantvaror Kamera

Kikare, made in USSR 8x30 snr 8138751 med fodral, Bruksskick

225 kr

Utrop: 150 kr

Pantvaror Kamera

Kamera, digitalkamera Sony DSC-H50 9megapixlars Carl Zeiss optik, laddare, fjärrkontroll, motljusskydd

1 400 kr

Utrop: 1 400 kr

Pantvaror Kamera

Objektiv, Minolta AF 100-300mm 1:4,5(32)-5.6 snr 14309151 med motljusskydd

650 kr

Utrop: 350 kr

Pantvaror Elektronik

Reciver, hemmabio förstärkare med radio Sony STR-DE585 med fjärrkontroll, ej funktionsgaranti

475 kr

Utrop: 650 kr