Avslutad | Pant – Tisdag 29 september 2009
Elgitarr, Fender Stratocaster 79á snr S982395, två stämskruvar trasiga, saknar bakplatta, lackskador, i hårt fodral
Elgitarr, Fender Stratocaster USA snr. N7205445, Seymour Duncan hummbuckmickar i stall läge. med gigbag
Pantvaror Kamera
Videokamera, JVC GR-AX60EG Compact VHS med adapter, laddare, batteri, fjärrkontroll, väska, video/ljud-kabel. Ej funktionsgaranti
Båtskål, Sofiero, i kristall Gunnar Cyrén Orrefors. No 6383433. Nyskick i orginal kartong. Höjd 10,5cm
Glas, 3st Martiniglas Kosta Boda "Chateau" design B. Vallien, höjd ca 15cm. Ett glas med nagg
Glas, 5st Cocktailglas, olika modeller, höjd 25-26cm bla ett milleniumglas, naggar
Damur, Tissot Seastar Seven 18K manuell plastglas graverad, utan armband, repor i glaset, bruttovikt 12,5g