801 - 820 av 857
1...40414243 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 29 september 2009

Klubbad för

Elgitarr, Fender Stratocaster 79á snr S982395, två stämskruvar trasiga, saknar bakplatta, lackskador, i hårt fodral

7 500 kr

Utrop: 6 000 kr

Banjo, 6 strängad Gitarrbanjo Tenensee i hårt fodral

1 500 kr

Utrop: 850 kr

Elgitarr, Fender Stratocaster USA snr. N7205445, Seymour Duncan hummbuckmickar i stall läge. med gigbag

Utrop: 9 000 kr

Pantvaror Kamera

Videokamera, JVC GR-AX60EG Compact VHS med adapter, laddare, batteri, fjärrkontroll, väska, video/ljud-kabel. Ej funktionsgaranti

425 kr

Utrop: 50 kr

Båtskål, Sofiero, i kristall Gunnar Cyrén Orrefors. No 6383433. Nyskick i orginal kartong. Höjd 10,5cm

1 200 kr

Utrop: 1 200 kr

Lejon, figurin i tenn, längd ca 14,5cm

600 kr

Utrop: 150 kr

Herrur, Darch Nr D1053M, quartz, dag, datum, läderband, repigt glas

475 kr

Utrop: 250 kr

Glas, 3st Whiskeyglas Kosta Boda "Chateau" design B. Vallien, höjd ca 8,5cm

325 kr

Utrop: 125 kr

Glas, 2st Sherryglas Kosta Boda "Chateau" design B. Vallien, höjd ca 15cm

175 kr

Utrop: 100 kr

Glas, 3st Martiniglas Kosta Boda "Chateau" design B. Vallien, höjd ca 15cm. Ett glas med nagg

325 kr

Utrop: 125 kr

Glas, 5st Cocktailglas, olika modeller, höjd 25-26cm bla ett milleniumglas, naggar

150 kr

Utrop: 25 kr

Kikare, Optolyth TBS 80, Bruksskick

3 000 kr

Utrop: 2 800 kr

Parti guld, 14K defekt 21,4g

Utrop: 3 200 kr

Örhängen, ett par med stenar minst 18K 3,9g

Utrop: 950 kr

Hängen, 3st 18K 2,7g

Utrop: 700 kr

Halskedja, doserad Bismarck 18K 44cm 10,5g

Utrop: 2 500 kr

Parti guld, 18K defekt 1,7g

Utrop: 350 kr

Parti guld, 18K delvis defekt 1,9g

Utrop: 375 kr

Damur, Tissot Seastar Seven 18K manuell plastglas graverad, utan armband, repor i glaset, bruttovikt 12,5g

800 kr

Utrop: 950 kr

Parti guld, 23K graverat 6g

Utrop: 1 500 kr