781 - 800 av 857
1...394041...43 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 29 september 2009

Klubbad för

Herrur, Zodiac Guardeman i stål automatisk plastglas datum med läderarmband i ask

950 kr

Utrop: 950 kr

Damur, Jeager Le Coultre Reverso Gran´Sport, Night and Day, stål automatisk safirglas, briljanter 32st TW/VSS tot.ca 0,48ct, med integrerad länk med viklås referensnr. 296.8.74 /Q2968120 boett nr 2193966 samt box

28 000 kr

Utrop: 25 500 kr

Urtavla, Rolex Datejust Ø28mm

Utrop: 500 kr

Herrur, Multy Prima Superdatomatic Antimagnetic i stål plastglas datum med läderarmband, Går ej

325 kr

Utrop: 1 000 kr

Herrur, Rolex Datejust stål/guld automatisk plexiglas med jubiléelänk stål/guld 18,5cm ref.nr.16013 serienr. 7240781, repor i glaset

13 400 kr

Utrop: 13 800 kr

Herrur, Longines 18K manuell plastglas med slitet läderarmband - ej orginal, graverad, repor i glaset

2 200 kr

Utrop: 1 200 kr

Herrur, Eterna 18K quartz datum med defekt läderarmband - ej orginal, graverad

1 600 kr

Utrop: 1 200 kr

Parti guld, 18K defekt 10,6g

Utrop: 2 200 kr

Herrur, Seiko Kinetic SQ100 stål/doublé automatisk med länk i stål/doublé 18,5cm, repor i glaset, länken defekt

200 kr

Utrop: 250 kr

Herrur, Citizen Eco-Drive Mens Chronograph stål datum mineralglas med läderarmband boettnr 850018

1 200 kr

Utrop: 600 kr

Herrur, Certina Blue Ribbon stål automatisk plastglas med stålarmband, repor i glaset, Går ej

175 kr

Utrop: 50 kr

Gitarr, akustisk Fender DG-5NAT snr CS05101669 med mjukt fodral.

Utrop: 1 100 kr

Tvärflöjt, Paris Noblet snr.21081 i defekt fodral

550 kr

Utrop: 650 kr

Gitarr, halvakustisk Epiphone Joe Pass Korea snr.s9205127, skadad lack, saknar mick- ingångskontakt samt reglage för treble/rythm, i hårt fodral. Ej funktionsgaranti

1 900 kr

Utrop: 600 kr

Elgitarr, Fender Stratocaster USA Custom shop snr DZ4254676 i hårt fodral, mindre lackskador

8 400 kr

Utrop: 8 600 kr

Gitarr, akustisk Furch J-61 LUX snr. 6910 i hårt defekt fodral. Bruksskick, repor

Utrop: 4 100 kr

Gitarr, stålsträngad akustisk SX modell DG26C/VNA snr. 0178089 i mjukt fodral, Nyskick

Utrop: 750 kr

Klarinett, Noblet Paris snr B 63440 i hårt etui

550 kr

Utrop: 550 kr

Elbas, Samick modell LB-11 med gigbag

Utrop: 1 000 kr

Elgitarr, Gibson Explorer 76 USA snr 003870563, nyskick med manualer i hårt fodral

7 000 kr

Utrop: 8 000 kr