Avslutad | Pant – Tisdag 29 september 2009
Damur, Jeager Le Coultre Reverso Gran´Sport, Night and Day, stål automatisk safirglas, briljanter 32st TW/VSS tot.ca 0,48ct, med integrerad länk med viklås referensnr. 296.8.74 /Q2968120 boett nr 2193966 samt box
Herrur, Multy Prima Superdatomatic Antimagnetic i stål plastglas datum med läderarmband, Går ej
Herrur, Rolex Datejust stål/guld automatisk plexiglas med jubiléelänk stål/guld 18,5cm ref.nr.16013 serienr. 7240781, repor i glaset
Herrur, Longines 18K manuell plastglas med slitet läderarmband - ej orginal, graverad, repor i glaset
Herrur, Seiko Kinetic SQ100 stål/doublé automatisk med länk i stål/doublé 18,5cm, repor i glaset, länken defekt
Herrur, Citizen Eco-Drive Mens Chronograph stål datum mineralglas med läderarmband boettnr 850018
Herrur, Certina Blue Ribbon stål automatisk plastglas med stålarmband, repor i glaset, Går ej
Gitarr, halvakustisk Epiphone Joe Pass Korea snr.s9205127, skadad lack, saknar mick- ingångskontakt samt reglage för treble/rythm, i hårt fodral. Ej funktionsgaranti
Elgitarr, Fender Stratocaster USA Custom shop snr DZ4254676 i hårt fodral, mindre lackskador
Gitarr, akustisk Furch J-61 LUX snr. 6910 i hårt defekt fodral. Bruksskick, repor
Gitarr, stålsträngad akustisk SX modell DG26C/VNA snr. 0178089 i mjukt fodral, Nyskick