601 - 620 av 857
1...303132...43 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 29 september 2009

Klubbad för

Pantvaror Övrigt

Konst, Oljemålning ca23,5x18cm, sign. Hult "Stockholmsvy", skadad träram

275 kr

Utrop: 75 kr

Pärlor, Pärlcollier, längd ca 46cm, doserad treradigt med lås 18K med lila sten sign Stigbert, kan behövas träs om

3 300 kr

Utrop: 1 800 kr

Porslin, 2 uppläggningsfat, Meissen, ca40x28cm märkt 3434101120, 51C53300 och Øca39,5cm märkt 79A514, med upphängningsanordningar

1 700 kr

Utrop: 475 kr

Sadel, Hoppsadel flatback Prestige Golden Star 17/34 tum Nr:17347210505A

4 000 kr

Utrop: 3 000 kr

Kort, 2 Presentkort, Ticket värda 5000:- /st, presentkorts nr: 9368222 och 9368223 Giltighetstid 3 år från utfärdandet, utfärdade 22/1-09. Kan EJ lösas in mot kontanter

6 600 kr

Utrop: 6 000 kr

Glas, Kristallskål, Orrefors, Höjd ca 10,5cm Øca 15cm graverad under "Orrefors 3834-121" Skadad, nagg

125 kr

Utrop: 50 kr

Armband, Bismarck med tolv berlocker 18K 19cm 32,5g

Utrop: 7 800 kr

Parti guld, 18K defekt 12,2g

Utrop: 2 600 kr

Parti guld, 18K defekt 5,1g

Halskedja, Cordell 18K 59,5cm 15,3g

Utrop: 3 600 kr

Hänge, Pudel 18K 3,1g

Utrop: 900 kr

Hänge, Karaff 18K 2,8g

Utrop: 850 kr

Hänge, 18K 3,2g

Utrop: 900 kr

Hänge, 18K 1,4g

350 kr

Utrop: 425 kr

Parti guld, 18K defekt 21,4g

Utrop: 4 400 kr

Herrur, Omega Seamaster Cosmic stål/doublé automatisk plastglas med läderarmband ej orginal

1 300 kr

Utrop: 1 100 kr

Herrur, Raymond Weil stål/dublé quartz mineralglas med integrerad länk stål/doublé 19cm referensnr. 9056 serienr 2649 Går ej, med box och låda

Utrop: 1 400 kr

Parti guld, defekt 18K ett Hänge 14K totalvikt 18,5g

Utrop: 3 600 kr

Hänge, Stjärna 18K 2,6g

Utrop: 700 kr

Hänge, Kors ca 21K 0,8g

Utrop: 225 kr