Avslutad | Aficionado – Torsdag 11 augusti 2022
SOLGLASÖGON, LANVIN, SLN6898, 53 19, svarta bågar, svarta glas, etui, några repor.
SOLGLASÖGON, PERSOL, 714 24/P1, 52 21, vikbara, melerade bågar, svarta glas, etui, ytterkartong.
Mynt Sedel
SEDLAR I PÄRM, 1 st 1000 kr 1971, 5 st 100 kr 1951-1959, 2 st 50 Kr 1948-1959, 22 st 10 Kr 1938-1981,11 st 5 Kr 1942-1978 kr, blandad kvalité.
Medaljer Minnen
SKÅDEPENNING, silver, Maribus Gustavianae Domus Haereditariam Dico, Arvsföreningen i Västerås, 1544, diameter 26 mm, vikt 7,1 g.
Accessoarer Agendor
ALMANACKA, CARTIER, brunt lackskinn, silverfärgade detalj, 12x9 cm, kulspetspenna, svart resin.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, LOUIS VUITTON, Epi, svart läder, 11x10, mynt, sedel, kort, färgskiftning.
VÄSKA, BURBERRY, dokumentportfölj, rutigt tyg, svart läder, 39x26 cm, bruksslitage,