101 - 120 av 184
1...567...10 Gå till

Avslutad | Aficionado – Torsdag 11 augusti 2022

Klubbad för

VÄSKA, BARBOUR, Weekenbag, brunt läder, mässingsfärgade beslag, 55x45x26 cm, avtagbar axelrem, fler bärmöjligheter.

1 600 kr

Utrop: 1 700 kr

Kläder Strumpor

STRUMPOR, BURBERRY, 5 st, ull, siden, svart, grå, marin, originalförpackning.

1 100 kr

Utrop: 1 000 kr

Accessoarer Glasögon

GLASÖGON, 14K guld, totalvikt 17,9 g, etui, skador.

1 600 kr

Utrop: 1 400 kr

Medaljer Ordenstecken

MINIATYR, 18K guld, Vasaorden, emalj, bredd 17 mm, vikt med band och knapp 5,0 g.

1 100 kr

Utrop: 1 200 kr

RESEGARDEROB, LOUIS VUITTON, Garmentbag, monogram canvas, 110x60 cm, från år 2006, hänglås samt nyckel, två galgar.

Utrop: 4 500 kr

VÄSKA, BARBOUR, rutigt tyg, mörkbrunt läder, 27x20x11 cm, visst bruksslitage.

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

VÄSKA, ZIPPO, brunt läder, guldfärgade beslag, 30x22x13 cm, avtagbar axelrem.

Utrop: 1 200 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Keepall 50, monogram canvas, 50x28x22 cm, vintage från 1981, visst bruksslitage, torkat läder.

Utrop: 6 200 kr

VÄSKA, DUNHILL, brungrå canvas, brunt läder, 50x26x24 cm, hänglås (saknar nyckel), lätt bruksslitage.

Utrop: 1 400 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Soft case travel bag, röd canvas, gröna prickar, 56x41x15 cm, avtagbar axelrem, adresstagg, någon fläck.

Utrop: 11 000 kr

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBOK, LOUIS VUITTON, Compact zip, Taiga, vinrött läder, 11x11 cm, mynt, kort, sedel, slitage på foder.

Utrop: 1 200 kr

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBOK, LOUIS VUITTON, Biofold, Epi, brunt läder, 11x10 cm, mynt, kort, sedel, visst slitage.

Utrop: 1 200 kr

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBOK, LOUIS VUITTON, Fold, taiga, svart läder, blå kant, 12x9 cm, kort, sedel, visst bruksslitage.

Utrop: 1 200 kr

Accessoarer Nyckelringar

NYCKELHÅLLARE, LOUIS VUITTON, Porte Cles 6, Damier ebene, 10x7 cm, 6 hållare, bruksslitage.

800 kr

Utrop: 900 kr

SOLGLASÖGON, RAY-BAN, Gatsby DXL, W1524, melerade bågar, svarta glas, etui, några repor.

1 300 kr

Utrop: 700 kr

SOLGLASÖGON, RAY-BAN, Bausch & Lomb, brunmelerade bågar, svarta glas, etui.

650 kr

Utrop: 600 kr

Accessoarer Slipsar

SLIPS, HERMÈS, 100% siden, blå sälar, röd bakgrund, bredd 8,5 cm, originalask, någon fläck.

600 kr

Utrop: 700 kr

Accessoarer Slipsar

SLIPS, HERMÈS, 100% siden, apor, krokodiler, gul, bredd 9 cm, originalask, någon fläck.

900 kr

Utrop: 700 kr

Accessoarer Slipsar

SLIPS, GIANNI VERSACE, 100% siden, svart, Medusa, bredd 9,5 cm.

225 kr

Utrop: 200 kr

Accessoarer Slipsar

SLIPS, VERSACE, 100% siden, mörkgrå, bredd 9,5 cm.

150 kr

Utrop: 200 kr