Avslutad | Aficionado – Torsdag 11 augusti 2022
VÄSKA, BARBOUR, Weekenbag, brunt läder, mässingsfärgade beslag, 55x45x26 cm, avtagbar axelrem, fler bärmöjligheter.
Medaljer Ordenstecken
MINIATYR, 18K guld, Vasaorden, emalj, bredd 17 mm, vikt med band och knapp 5,0 g.
RESEGARDEROB, LOUIS VUITTON, Garmentbag, monogram canvas, 110x60 cm, från år 2006, hänglås samt nyckel, två galgar.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Keepall 50, monogram canvas, 50x28x22 cm, vintage från 1981, visst bruksslitage, torkat läder.
VÄSKA, DUNHILL, brungrå canvas, brunt läder, 50x26x24 cm, hänglås (saknar nyckel), lätt bruksslitage.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Soft case travel bag, röd canvas, gröna prickar, 56x41x15 cm, avtagbar axelrem, adresstagg, någon fläck.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, LOUIS VUITTON, Compact zip, Taiga, vinrött läder, 11x11 cm, mynt, kort, sedel, slitage på foder.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, LOUIS VUITTON, Biofold, Epi, brunt läder, 11x10 cm, mynt, kort, sedel, visst slitage.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, LOUIS VUITTON, Fold, taiga, svart läder, blå kant, 12x9 cm, kort, sedel, visst bruksslitage.
Accessoarer Nyckelringar
NYCKELHÅLLARE, LOUIS VUITTON, Porte Cles 6, Damier ebene, 10x7 cm, 6 hållare, bruksslitage.
SOLGLASÖGON, RAY-BAN, Gatsby DXL, W1524, melerade bågar, svarta glas, etui, några repor.
Accessoarer Slipsar
SLIPS, HERMÈS, 100% siden, blå sälar, röd bakgrund, bredd 8,5 cm, originalask, någon fläck.
Accessoarer Slipsar
SLIPS, HERMÈS, 100% siden, apor, krokodiler, gul, bredd 9 cm, originalask, någon fläck.