Avslutad | Aficionado – Torsdag 11 augusti 2022
VÄSKA, LOUIS VUITTON, District PM, monogram macassar, axelrem i svart tyg, 24x22x5 cm.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Pochette Voyage MM, svart/grå monogram eclipse, 26x20x3 cm, plats för kort.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Sabana, Damier ebene canvas, brun, handtag i läder, guldfärgade beslag, 36x29x9 cm, lås, nycklar och axelrem saknas.
VÄSKA, GUCCI, Vintage Web Accessory Collection Tall Shopper, beige/brun supreme coated canvas, 33x38x8 cm.
VÄSKA, GUCCI, Web Waist Pouch, beige/marinblå monogram canvas, silverfärgade detaljer, 19x15x2 cm, bruksslitage.
VÄSKA, PRADA, portfölj, svart nylon canvas, silverfärgade beslag, 38x28x8 cm, handtag i svart läder, bruksslitage.
VÄSKA, BALENCIAGA, Besace Messenger, svart kalvskinn, silverfärgade beslag, 32x33x14 cm.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Thomas, Damier graphite, silverfägade beslag, 25x22,5x1 cm.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Keepall Bandouliere 55, monogram canvas, 55x28x25 cm, axelrem, adress tag, bruksslitage.
Mynt Svenska mynt
PLÅTMYNT, koppar, 4 Daler SM, 1729, Fredrik, kvalité ca 1, vikt 2909,8 g, ca 26×23,5 cm, djup ca 4,5 mm.
VÄSKA, CELINE, Large Doctors Bag, brunt läder, guldfärgade beslag, rött foder, 48x23x20 cm, axelrem, adress tag, nycklar, bruksslitage, repor i läder.
Mynt Svenska mynt
58 ÅRSSET, hårdplast, totalt 269 mynt, 1978-1995, kvalité ca 0, även 10 st extra präglingar.
Mynt Svenska mynt
MYNT, silver, 5 Öre, 1761, Adolf Fredrik, kvalité ca 1, diameter 22 mm, vikt 3,2 g, kantex.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Keepall 60, monogram canvas, 60x26x31 cm, adresstag, bruksslitage.