Avslutad | Fashionabla – Torsdag 9 december 2021
VÄSKA, BURBERRY, rutig canvas, brunt skinn, guldfärgade beslag, 30x26x12 cm, axelrem, dustbag.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, LOUIS VUITTON, Victorine Wallet, monogram canvas, 12x9 cm, mynt, kort, sedel, dustbag, originalask,
VÄSKA, MULBERRY, Hobo Satchel, svart skinn, 40x33x10cm, dustbag, visst slitage på axelrem.
VÄSKA, BOTTEGA VENETA, Sopping Tote, svart canvas, svart läder, 23x32x13cm, dustbag.
RING, BOTTEGA VENETA, intrecciato sterling silver, grå sten, stl 11, ca 16,25 mm, originalask.
Accessoarer Plånböcker
KORTHÅLLARE, BOTTEGA VENETA, Intrecciato, svart flätat läder, 10x7 cm, dustbag, originalask.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Neverfull MM, monogram canvas, 32x29x17 cm, sprucket läder.
VÄSKA, CARTIER, Turn Lock Small Backpack, vinrött läder, 23x20x8 cm, visst slitage, repor i läder.
VÄSKA, GUCCI, 3 D-rings Abbey Hobo PM, svart läder, silverfärgade detaljer, 30x25x4 cm.
VÄSKA, GUCCI, GG Marmont Mini, svart kalvskinn, guldfärgade detaljer, 18x12x6 cm, dustbag.