Avslutad | Fashionabla – Torsdag 9 december 2021
VÄSKA, CHRISTIAN DIOR, vintage, Oblique monogram, marin, läderdetaljer, 45x25x21cm, lilla innerfacket är defekt, slitage på hörn samt fläckar.
Accessoarer Övrigt
MUFF, LOUIS VUITTON, The Winter Muff, LV Iconic House signatures, svart minkpäls, axelrem i svart läder, guldfärgade beslag, ficka på baksida, 25x14cm, filtpåse.
VÄSKA, SAINT LAURENT, Sac Jour Ponyskin Large, svart päls, svart läder, guldfärgade beslag, 40x30x22 cm, hänglås samt nyckel, dustbag.
VÄSKA, CÉLINE, Trapeze, grått skinn, guldfärgade beslag, 30-50x23x19 cm, axelrem,
VÄSKA, VALENTINO, Garavani, Rockstud, rött läder, guldfärgade nitar samt beslag, 34x23x16 cm, axelrem, dustbag.
Accessoarer Scarves
SJAL, CHANEL, 70% cashmere, 30% siden, 200x100 cm, svart med vit bård, originalask,
Accessoarer Scarves
SCARF, HERMÈS, Les Cupes, Fransoice de la Perriere, 100% siden, 70x70 cm, blå, lila, vit.
ARMBAND, HERMÈS, Hapi Double, taupe, silverfärgat spänne, längd 36 cm, bredd 1,5 cm.
Accessoarer Scarves
SJAL, CARTIER, 60 % siden, 40% ull, 140x140 cm, grå med monogram, cert, originalask.
VÄSKA, CHANEL, Classic Doubel Flap Large, svart quiltat lammskinn, guldfärgade beslag, 30x19,5x10 cm, hologrammärkt 15656184, intyg från Paris år 2011, dustbag, visst sliatge på hörn.
Accessoarer Scarves
SCARF, GUCCI, I Servizi Postali, Posta Presto, 100% siden, 90x90cm, röd, vit, guld, någon fläck, sent 1980-tal.
VÄSKA, MICHAEL KORS, Logo canvas, svart läder silverfärgade beslag, 25x12x20cm, avtagbar axelrem, dustbag.
VÄSKA, MICHAEL KORS, svart skinn, veckade detaljer, guldfärgade beslag, 30x25x15cm, avtagbar axelrem.