Avslutad | Fashionabla – Torsdag 9 december 2021
VÄSKA, CHANEL, wallet on chain, rött quiltat lammskinn, guldfärgade beslag, 18x12 cm, tidigt 90-tal, skadat lås.
Accessoarer Scarves
SCARF, CARTIER, Must de Cartier, 100% jacquardsiden, 90x90 cm, röd, vita detaljer.
ÖRHÄNGEN, SOPHIE BY SOPHIE, Childhood, olika stenar, förgyllt silver, stift, smyckespåse, originalask.
VÄSKA, PRADA, Soft Nylon, svart tyg, svart skinn, silverfärgade beslag, 27x10x8 cm, dustbag.
VÄSKA, PRADA, Soft Nylon, Front Pocket, svart tyg, svart skinn, silverfärgade beslag, 30x24x9 cm, avtagbar axelrem, dustbag.
VÄSKA, PRADA, Nylon Chain, svart quiltat tyg, silverfärgade beslag, 30x21x12 cm, dustbag,
Accessoarer Scarves
SCARF, LOUIS VUITTON, Étole léopard, 70% cashmere, 30% siden, leopardmönstrad med rosa text, dustbag, några tråddragningar, litet hål.
Kläder Stövlar
STÖVLAR, GIANVITO ROSSI, Nabuk, beige skinn, stl 40 (liten stl) klack 11 cm, kartong.
COLLIER, CHRISTIAN DIOR, vintage, imitationspärlor, glaspärlor, 6-rader, längd 40 cm, etui.
COLLIER, CHRISTIAN DIOR, vintage, guldfärgad ormlänk, guld och silverfägade påhäng, längd 38 cm, etui.