Avslutad | Fashionabla – Torsdag 9 december 2021
VÄSKA, LOUBOUTIN, Paloma Medium, rött läder, guldfärgade detaljer, 30x26x12 cm, axelrem, dustbag.
VÄSKA, VERSACE, Top Handle Square Flap Bag, svart kalvskinn, guldfärgade detaljer, 24x20x7 cm, repor samt fläckar på skinn, dustbag.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Neverfull PM, monogram canvas, 29x22x13 cm, bruksslitage, fläck på undersida.
VÄSKA, CARTIER, Drawstring Bucket Tote, vinrött läder, guldfärgade detaljer, 23x24x13 cm, certifikat.
VÄSKA, PRADA, Small Studs Rhinestone Canapa Tote, svart canvas, guldfärgade detaljer, 29x19,5x16,5 cm, certifikat.
VÄSKA, GUCCI, GG Marmont Wrist Wallet, svart kalvskinn, guldfärgade detaljer, 18x12x6 cm.
VÄSKA, CARTIER, Round Drawstring Bucket, vinrött läder, guldfärgade detaljer, 17x23x17 cm, dustbag.
Kläder Skor
SKOR, CHRISTIAN LOUBOUTIN, Decollete, pump, svart lackskinn, stl 37½, klack 13 cm, kartong.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Alma GM, monogram vernis, nude, 38x28x18 cm, dustbag, några fläckar.
VÄSKA, GUCCI, Padlock Medium, Guccissima, svart skinn med monogram, guldfärgade beslag, 29x18x10 cm, dustbag, kartong, kvittokopia.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, MULBERRY, svart skinn, 18x10 cm, mynt, kort, sedel, dustbag, originalask, repigt spänne.