581 - 600 av 1 277
1...293031...64 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 23 november 2021

Klubbad för

Ring 18K 6,1g, defekt, gravyr

Utrop: 2 700 kr

Klocka Movado 18K 12,2g, går ej, läderband, spänne i metall

1 100 kr

Utrop: 1 300 kr

Ring S925 2,6g Ø18, med stenar

Utrop: 100 kr

Hänge/Brosch S830 8,4g, med camé

275 kr

Utrop: 50 kr

Tommy Hilfiger Bank, armbandsur, quartz, Ø46mm, serie.nr: TH.396.1.27.2855, stål, mineralglas, lättare bruksslitage på länk

500 kr

Utrop: 600 kr

Louis Vuitton, Favorite Damier PM, väska / axelväska, modell: M40717, serie.nr: DU5114, 22 x 14,5 x ca 3,5 cm, kopia på butikskvitto från 2015, med dustbag & kartong, lite repigt på gulddetaljer

6 600 kr

Utrop: 5 800 kr

Örhängen 18K 2,0g Ø12 mm, med diamanter, 4 x ca 0,005ct, åttkantsslipade

Utrop: 1 500 kr

Kedja Singapore 18K 1,3g, längd 42 cm / 45 cm, bredd 1 mm, springlås

650 kr

Utrop: 800 kr

Hänge 18K 0,3g, längd 0,8 cm, bredd 11 mm, med sten

Utrop: 200 kr

Parti guld 18K 7,1g, med diamanter, 1 x ca 0,20ct briljant, 11 x ca 0,02ct princesslipade, gravyr

2 800 kr

Utrop: 3 400 kr

Ljusstakar, Georg Jensen, 3-pack, rostfritt stål, i kartong, höjd: 16, 20, 24 cm

750 kr

Utrop: 550 kr

Guldtacka Credit Suisse, Essayer Fondeyr, serie.nr: 338437, 24K (999,9), 31,1g (1 Oz), stämplad med 23K och kattfot

15 000 kr

Utrop: 18 000 kr

Hänge 18K 6,0g, defekt, med mynt (½ Sovereign, Storbritannien, 1893, 3,99g, 22K, 19,3mm, slitage)

Utrop: 2 900 kr

Klockor LIP

Rolex, Oyster Perpetual, Yach-Master II, 44 mm, stål, Ref nr. 116680 Serie nr. 930455U7, automatisk, Cal 4161, regattakrongraf, datum, keramring, safriglas, stålarmband med Oysterlock (fliplock saknas), certifikat (datum ej ifyllt), box (ej tillhörande)

Kedja Kejsarlänk 18K 705,5g, längd 66 cm, bredd 13 x 13 mm, kistlås, Stockholm

Utrop: 320 000 kr

Rolex, Oyster Perpetual, Yacht-Master II, 44mm, 18K vitguld, Brv 267,8g, Ref nr.116689, Serie nr. M229591, regattakronograf, safirglas, automatisk, Cal. 4160, Oysterlänk i 18K med easylink, avkortad, Ref. OP/78219, ca 2008, putsrepor på länk samt boett

Armband Ärtlänk 14K tvåfärgad 22,8g, längd 20 cm, bredd 6 mm, karbinhakelås

Armband Pansar 18K 14,6g, längd 18 cm, bredd 5 mm, kistlås, GFAB

Kedja Kejsarlänk 18K 802,4g, längd 68 cm, bredd 13 x 13 mm, kistlås, Stockholm

Armband Kejsarlänk 18K vitguld 36,7g, längd 21 cm, bredd 5 mm, kistlås, Stockholm