Avslutad | Pant – Tisdag 23 november 2021
Tommy Hilfiger Bank, armbandsur, quartz, Ø46mm, serie.nr: TH.396.1.27.2855, stål, mineralglas, lättare bruksslitage på länk
Louis Vuitton, Favorite Damier PM, väska / axelväska, modell: M40717, serie.nr: DU5114, 22 x 14,5 x ca 3,5 cm, kopia på butikskvitto från 2015, med dustbag & kartong, lite repigt på gulddetaljer
Parti guld 18K 7,1g, med diamanter, 1 x ca 0,20ct briljant, 11 x ca 0,02ct princesslipade, gravyr
Guldtacka Credit Suisse, Essayer Fondeyr, serie.nr: 338437, 24K (999,9), 31,1g (1 Oz), stämplad med 23K och kattfot
Hänge 18K 6,0g, defekt, med mynt (½ Sovereign, Storbritannien, 1893, 3,99g, 22K, 19,3mm, slitage)
Klockor LIP
Rolex, Oyster Perpetual, Yach-Master II, 44 mm, stål, Ref nr. 116680 Serie nr. 930455U7, automatisk, Cal 4161, regattakrongraf, datum, keramring, safriglas, stålarmband med Oysterlock (fliplock saknas), certifikat (datum ej ifyllt), box (ej tillhörande)
Visa varaKlockor Rolex
Rolex, Oyster Perpetual, Yacht-Master II, 44mm, 18K vitguld, Brv 267,8g, Ref nr.116689, Serie nr. M229591, regattakronograf, safirglas, automatisk, Cal. 4160, Oysterlänk i 18K med easylink, avkortad, Ref. OP/78219, ca 2008, putsrepor på länk samt boett
Visa varaSmycken Armband
Armband Ärtlänk 14K tvåfärgad 22,8g, längd 20 cm, bredd 6 mm, karbinhakelås
Visa varaSmycken Armband
Armband Pansar 18K 14,6g, längd 18 cm, bredd 5 mm, kistlås, GFAB
Visa varaSmycken Halskedja
Kedja Kejsarlänk 18K 802,4g, längd 68 cm, bredd 13 x 13 mm, kistlås, Stockholm