601 - 620 av 1 277
1...303132...64 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 23 november 2021

Klubbad för

Kedja 14K 17,4g tvåfärgad, defekt

Rolex, Oyster Perpetual, Yacht-Master II, 44mm, 18K, Brv 254,4g, Ref nr.116688M, Serie nr. 8156Q5T3, regattakronograf, safirglas, automatisk, Cal. 4160, Oysterlänk i 18K med easylink, avkortad, Ref. BAE/78218, ca 2015, putsrepor på länk samt boett

Cartier, Ballon bleu de Cartier, 42 mm, stål/guld, Boett nr. 168340MX/3001, automatisk, safirglas, integrerad originallänk, viklås, Ref. CCMC-6H, putsrepor på länk samt boett

Guldbälte 18K 800,0g, stavlås, mindre buckor och slitage

Breitling, Super Avenger, 48mm, stål ("Blacksteel", svart PVD), Ref nr. M13370 limiterad, 615/3000, Serie nr.2461297, automatisk, Cal. Breitling 13, COSC, gummiband, bygelspänne i stål, nagg/repor boett

Utrop: 24 000 kr

Klockor Ferrari

Girard-Perregaux, F1-2000, stål, 40 mm, Ref. 4956, Serie nr. 854, Ferrari Formula One World Champion 2002, automat, kronograf, datum, tachy, safirglas, låsbar krona, läderband med viklås, cert (ej ifyllt), box (defekt), ytterkartong

Utrop: 18 600 kr

Matta Silkeghom 248x198cm. Grön-brun-beige. Smuts och fläckar. Visas och hämtas hos Sefina Göteborg - Rosenlundsgatan 4.

Global, kökskniv, modell GS-109, 23,5 cm, blad 12,5 cm, fint skick . Visas och hämtas hos Sefina Göteborg - Rosenlundsgatan 4.

225 kr

Utrop: 175 kr

Global, kökskniv, kockkniv, G-2, längd 32,5 cm, måttligt slitage/repor. Visas och hämtas hos Sefina Göteborg - Rosenlundsgatan 4.

200 kr

Utrop: 250 kr

Global, kockkniv, modell G-96 35th Anniversary, längd 31,5 cm, blad ca 19 cm. Visas och hämtas hos Sefina Göteborg - Rosenlundsgatan 4.

275 kr

Utrop: 250 kr

Global, brödkniv, modell G-9, 34 cm, blad 22 cm . Visas och hämtas hos Sefina Göteborg - Rosenlundsgatan 4.

225 kr

Utrop: 250 kr

Mynt Övrigt

Minnesmynt, S925, 64,0g, 4st, 100kr, 1983-1988, Svergie, 32mm

Utrop: 475 kr

Mynt Övrigt

Minnesmynt, S925, 108,0g, 4st, 200kr, 1980-1995, Svergie, 32mm

700 kr

Utrop: 850 kr

Mynt Övrigt

Minnesmynt, S925, 32,0g, 2st, 100kr, 1985 "Eurpeiska Musikåret", "Lokalmynt Göteborg 1689-1979", Svergie, 32mm

200 kr

Utrop: 250 kr

Mynt Övrigt

Minnesmynt, S999,9, 62,2g (2 Oz), 2 Dollar, "Elisabeth II, Year of The Mouse", Australien, 2020

550 kr

Utrop: 500 kr

Mynt Övrigt

Minnesmynt, S925, 49,75g, 10 Dollar, "Elisabeth II / Commonwealth of The Bahamas", 50 mm, i etui med certifikat

375 kr

Utrop: 350 kr

Fritid Sport

Golfklubbor, 7 st Wilson 431 SS, XLS Profile, järn; #5-SW + 2st metalwoods med grafitskaft (#3 & hybrid), herr (regular flex), headcovers, bag (Cobra) samt , ej äldre putter, diverse bollar/peggar.visning

Utrop: 1 200 kr

Mynt Övrigt

Minnesmynt, S925, 27,03g, 20 Euro, "Selma Lagerlöf", Svergie, 36 mm, certifikat, plastficka, EJ LAGLIGT BETALMEDEL

Utrop: 200 kr

Mynt Övrigt

Jubileumsmynt, S925, 135,0g, 5st, 50kr, "Det Kungliga Bröllopet", Svergie, 1976, 36 mm

Utrop: 1 000 kr

Mynt Övrigt

Mynt, S400, 126,0g, 18st, 1kr, Svergie, 1942-1969, 25 mm

Utrop: 325 kr