Avslutad | Pant – Tisdag 23 november 2021
Klubbad för
Laptop Asus X550J-DM266T snr. FBN0CV14241245C med laddare, Core i7 processor 3,6GHz Ram: 8GB, slitage och repor, återställd
Elektronik Musik
MIxerbord Vonyx STM-2290 mp3 dj mixer, snr. POB12750, 8 kanaler, i kartong med kabel
Mobiltelefon Iphone 11 modell: MWLU2QN/A 64gb snr. DX3D5B78N736 imei: 356817111776933 med laddare och kartong, återställd