301 - 320 av 1 142
1...151617...58 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 10 juli 2018

Klubbad för

Parti mynt 3st 9,4g 21K

2 400 kr

Utrop: 2 800 kr

Parti guld med stenar 14K 18,4g defekt

Utrop: 5 800 kr

Armring med stenar 14K 6,6g 6,5cm skev

1 300 kr

Utrop: 1 600 kr

Armring med stenar 14K 6,8g 6,5cm skev

1 400 kr

Utrop: 1 700 kr

Ring med sten 14K 3,1g Ø17

400 kr

Utrop: 400 kr

Klackring skev 14K 14,2g skena kortad Ø17, signerad JÖL Danmark

Utrop: 3 400 kr

Collier 18K 34,5g , 44cm, små defekter

Utrop: 10 800 kr

Ring i vitguld med diamanter 3xca0,03ct 14K 2,6g Ø15

Utrop: 700 kr

Ring i vitguld med diamanter 2xca0,02ct 14K 2,4g Ø17

550 kr

Utrop: 700 kr

Ring i vitguld med diamanter 1xca0,05ct och 6 små diamanter 14K 2,6g Ø14½

Utrop: 750 kr

Armband med stenar (klockliknande modell) små kantbucklor 18K 148,10g 24cm, B:2cm

Utrop: 46 000 kr

Ring tvåfärgad med diamant 1xca0,10ct 18K 5,7g Ø17

Utrop: 2 800 kr

Ring med diamanter 15xca0,005ct 18K 3,8g Ø17 ¾

Utrop: 1 800 kr

Ring med diamanter 8xca0,005ct 18K 2,7g Ø17 ¾

Utrop: 1 200 kr

Hänge medaljong med röd sten 14K 5,7g 4cm

Utrop: 1 400 kr

Örhängen ett par 21K (skeva) 21K 5,7g

Utrop: 2 100 kr

Herrur Omega automatic Seamaster De Ville 14K, Ø34mm, med datum, flexband, repigt plastglas, en visare saknar lysmassa

8 100 kr

Utrop: 3 600 kr

Armband Bismarck 18K 15,9g med berlocker (några defekta) 19cm

Utrop: 5 000 kr

Örhängen ett par med vita stenar i vitguld 14K 2,0g

400 kr

Utrop: 500 kr

Halskedja Venezia 18K 8,6g 51cm

2 400 kr

Utrop: 2 900 kr