321 - 340 av 1 142
1...161718...58 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 10 juli 2018

Klubbad för

Fickur savonett 14K 2 boetter L. Beyer Holgersen & Son Köbenhavn, Ø52mm, gravyr på innerboett (metall), liten kantbuckla, bruttovikt 93g.

Utrop: 5 500 kr

Halskedja Pansar 18K 14,6g 84cm

Utrop: 5 000 kr

Hänge Jerusalemkors skev 18K 1,7g 2,1cm

Utrop: 550 kr

Herrur Esprit 10Bar quartz med datum, kronograf, återställningsknappen defekt, läderband

Utrop: 750 kr

Herrur Omega Seamaster, automatic, datum, stål, ett par repor på urtavla, Ø34mm, läderband Omega spänne

2 700 kr

Utrop: 2 500 kr

Collier med odlad akoya pärla 8,5mm och diamanter 5xca0,03ct, 2xca0,05ct i vitguld 18K 19,6g 48cm

Utrop: 8 400 kr

Hänge droppe 18K 2,7g , höjd 18mm

Utrop: 1 200 kr

Damur Omega 18K med graverad bakboett, quartz, batteribyte behövs, datum, läderband.

2 100 kr

Utrop: 2 400 kr

Pärlcollier, pärla akoya 8,5-9mm semibarocka med lås i vitguld 18K med stenar brv 70,7g 71cm

1 500 kr

Utrop: 1 800 kr

Örhängen ett par med pärlor droppformade Ø13mm/9mm och metall

225 kr

Utrop: 50 kr

Halskedja X-länk 18K 35,4g L:50cm B:0,6cm

Utrop: 11 800 kr

Halskedja Kejsarlänk 14K 16,8g (ihåliga länkar)

4 400 kr

Utrop: 4 400 kr

Armband Bismarck 18K 7g 19,5cm

Utrop: 2 300 kr

Örhängen ett udda 18K med stenar 1,9g

Utrop: 500 kr

Halskedja Pansar 18K 2,0g 53cm

Utrop: 700 kr

Hänge med sten bucklor 18K 0,6g

Utrop: 200 kr

Armring defekt säkerhetskedja 14K 21,9g 6,5cm

Utrop: 5 300 kr

Ring med små diamanter 15xca 0,005ct 18K 6,2g Ø17½

Utrop: 2 900 kr

Parti guld defekt, Armband Bismarck med berlocker 18K 21,7g

Utrop: 6 800 kr

Hänge guldtacka 18K 3,1g 2,5cm

Utrop: 1 500 kr