Avslutad | Pant – Tisdag 10 juli 2018
Etsning, handkolorerad, Madeleine Pyk (1934- ), Farfar i hundgården, signerad, numrerad 31/56, 25x19,5cm, i ram
Etsning, handkolorerad, Madeleine Pyk (1934- ), Frukost med leopard, signerad, numrerad 31/56, 25x19,5cm, i ram
Mobiltelefon, Blackberry P´9981, Porsche design, modellnr.REQ71UW, imei:359850040973021, 6,2GB, repor, sneda knappar, lös lucka på baksidan, med laddstation, adaptrar, hörlurar, manualer, i originalkartong
Mobiltelefon, Apple iPhone 6S, modellnr. A1688, imei: 355427074326105, 64GB, Comviq, med hörlurar och laddare, i originalkartong, slitet fodral medföljer
Kompaktkamera, Nikon 28Ti, snr.5005770, bortskavd färg, Nikkor 28mm 1:2.8, i fodral (ej original)
Objektiv, Canon Zoom Lens EF, snr.8001004520, 75-300mm, 1:4-5.6 III, med linsskydd
Digitalkamera, Canon EOS 500D, modellnr.DS126231, snr.3350811426, med objektiv Canon EFS 18-55mm, snr.7760030182, 1:3.5-5.6 II, med laddare och linsskydd, i kameraväska
Spelkonsoll, Microsoft, XBOX One S, modellnr.1681, snr.090117364748, med handkontroll, strömsladd och HDMI-kabel (laddare till kontroll saknas), i originalkartong
Daniel Wellington, armbandsur, 40mm, stål, quartz, går ej, mineralglas, läderband
Jubileumsset i ask, Kungligt Pärlbröllop 19 juni 2006, Jubileumsmynt S925, Madalj S925, 50-öresmynt i plastetuier, med odlad pärla, silvervikt: 54,3g