281 - 300 av 1 142
1...141516...58 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 10 juli 2018

Klubbad för

Örhängen ett par med gröna stenar 18K 1,7g 1,5cm (en stoppers ej guld)

Utrop: 450 kr

Halskedja defekt länk 18K 4,2g 72cm

Utrop: 1 400 kr

Klackring med stenar rodinerad Ø21,5, 18K 10,8g

Utrop: 4 000 kr

Ring med stenar (en saknas) 18K 7,6g Ø17 3/4

Utrop: 2 400 kr

Halskedja tvåfärgad 18K 37,6g 51,5cm

Utrop: 12 600 kr

Moccaskedar 12 st , 98mm, svenskt stämplat silver 830 92,2g

Utrop: 375 kr

Armband Ankar 14K 43,3g 24cm

Utrop: 11 400 kr

Halskedja 18K 82,3g 199cm

Utrop: 25 000 kr

Manschettknappar 1 par, 925 silver 7g

75 kr

Utrop: 75 kr

Pärcollier lås 18K med 3 små diamanter (lås saknar säkerhetskedja) 77cm (några pärlor defekta) pärla Ø18mm odlade akoya pärlor

1 300 kr

Utrop: 1 600 kr

Klockor Georg Jensen

Damur Georg Jensen, Vivianna, design Torun Bülow, Serie nr. 53503, Ø27 mm, stål, quartz, safirglas, integrerad armlänk (M), två skruvar saknas, urverk defekt, renoversings behov

1 100 kr

Utrop: 1 000 kr

Halskedja defekt länk 9K 1,7g 33cm

Utrop: 250 kr

Parti guld defekt med stenar 14K 85,2g

Utrop: 20 500 kr

Hänge 14K 1,7g 3cm

Utrop: 425 kr

Hänge 14K 2,0g 3,5cm

400 kr

Utrop: 500 kr

Brosch Bismarck 14K 5,9g

Utrop: 1 500 kr

Ring med sten 14K 7,9g Ø21½

Utrop: 1 700 kr

Figuriner 2 st, Visitor Plus, signerad gd, 37,5cm

850 kr

Utrop: 1 200 kr

Swarovski delbar armring, Exact Bangle white rose gold plätering, 5.8x5.2cm, i originalask

650 kr

Utrop: 450 kr

Hänge 14K 8,2g 3cm

Utrop: 2 200 kr