81 - 100 av 1 641
1...456...83 Gå till

Avslutad | Pant – Torsdag 12 oktober 2017

Klubbad för

Halskedja, Bismarcklänk doserad 42,5cm 18k 8,2g

Utrop: 2 300 kr

Halskedja, Pansarlänk 43cm 18k 3,3g

750 kr

Utrop: 900 kr

Halskedja, Venezialänk 38,5cm 18k 2,2g

Utrop: 650 kr

Halskedja, Venezialänk 38cm 18k 3g

Utrop: 850 kr

Hänge, i form av droppe 2,7cm 18k 8,1g ögla skadad

Utrop: 2 200 kr

Ring, slät Øca16½ 18k 6g gravyr

Utrop: 1 600 kr

Ring, bismarck Ø17 18k 1,7g skev skena

Utrop: 475 kr

Ringar 2st, en med små diamanter 18k 1,8g skena skev resp av

Utrop: 500 kr

Ring, med diamanter 2xca0,01ct och grön sten Ø14¾ 14k 2g nagg på grön sten

475 kr

Utrop: 550 kr

Ring, med diamant 1xca0,16ct Ø17 18k 4,9 originalkvitto medföljer

Utrop: 1 900 kr

Armband Bismarcklänk med 6st berlocker 21cm 18k 15,2g slitage, berlock saknas skada på länk

Utrop: 5 500 kr

Hänge, hjärta med diamanter 3xca0,005ct L 1,2cm 18k 0,6g

200 kr

Utrop: 175 kr

Diverse guld, 3 delar, två hängen hjärtan en halskedja singapore 18k 4,7g skador slitage

Utrop: 1 300 kr

Armband, X-länk 20,5cm 18k 32,8g

Utrop: 9 300 kr

Hänge, hjärta L 1,4cm 18k 0,7g

Utrop: 250 kr

Armband, Pansarlänk 20cm 18k 2,2g skador lagning

Utrop: 600 kr

Halskedja, Pansarlänk 76cm 18k 8,1g slitage låsöglor

Utrop: 2 200 kr

Halskedja, Venezialänk 51,5cm 18k 5,8g

1 500 kr

Utrop: 1 700 kr

Halskedja, Pansarlänk 50,5cm 18k 2,4g

650 kr

Utrop: 700 kr

Halskedja, Pansarlänk 55cm S925 19,4g

Utrop: 275 kr