Avslutad | Pant – Torsdag 12 oktober 2017
Klubbad för
Diverse guld, 3 delar armband rävsvanslänk, hänge hjärta, ring med diamant (skadad) 18k 6,8g skador, gravyr
Hänge, 3st två medaljonger, ett klot, bjällrande med graverat hjärta L ca1,8-2cm S925 12,4g bucklor
Ring med smaragd och diamanter 2xca0,035ct+4xca0,03ctØ17¼ 14k 2,4g skev skena, synlig lödning
Diverse silver, 5 dlr, en halskedja pansar, tre ringar Ø16¾-18¼, en stopper silver 23,8g kedja skadad, en ring med skadad sten
Diverse guld, 9 delar bla två par örhängen med imitationspärlor resp vita stenar 18k 3,7g skador, udda, omarbetade,