101 - 120 av 1 641
1...567...83 Gå till

Avslutad | Pant – Torsdag 12 oktober 2017

Klubbad för

Ring, Ø17¼ S925 7g gravyr, sten saknas

Utrop: 50 kr

Halskedja, flätad modell 43,5cm stämplad GHA S925 18,1g

200 kr

Utrop: 250 kr

Armband, flätad modell 19cm stämplad GHA S925 8,6g

100 kr

Utrop: 125 kr

Halskedja, Kulllänk 80,5cm stämplad EFVA S925 14,1g

175 kr

Utrop: 200 kr

Ring med liten smaragd Ø17¼ 18k 0,8g skev skena

200 kr

Utrop: 200 kr

Armband Pansarlänk 19cm 18k 9,3g skador

2 200 kr

Utrop: 2 600 kr

Halskedja Venezialänk 42cm 18k 2g

Utrop: 600 kr

Hänge, Hjärta, delvis matterad L 0,9cm 18k 0,4g

125 kr

Utrop: 150 kr

Diverse guld, 3 delar armband rävsvanslänk, hänge hjärta, ring med diamant (skadad) 18k 6,8g skador, gravyr

Utrop: 1 900 kr

Halskedja, Rävsvanslänk 42cm S925 6,4g

50 kr

Utrop: 50 kr

Halskedja, Ärtlänk L 80,5cm stämplad GHA S925 6,7g

125 kr

Utrop: 100 kr

Hänge, 3st två medaljonger, ett klot, bjällrande med graverat hjärta L ca1,8-2cm S925 12,4g bucklor

150 kr

Utrop: 75 kr

Ring med smaragd och diamanter 2xca0,035ct+4xca0,03ctØ17¼ 14k 2,4g skev skena, synlig lödning

750 kr

Utrop: 500 kr

Ringar, 5st med vita stenar och pärlor Ø15¾-18 S925 17,8g en ring med skev skena

Utrop: 400 kr

Ringar, 7st, en med kattöga Ø16-18 S925 36g skador, stenar saknas.

Utrop: 150 kr

Collier, treradigt 42,5cm S925 50,2g skador

Utrop: 200 kr

Ring, med vit sten Ø16¾ S925 7,5g

Utrop: 150 kr

Diverse silver, 5 dlr, en halskedja pansar, tre ringar Ø16¾-18¼, en stopper silver 23,8g kedja skadad, en ring med skadad sten

75 kr

Utrop: 100 kr

Diverse guld, 9 delar bla två par örhängen med imitationspärlor resp vita stenar 18k 3,7g skador, udda, omarbetade,

600 kr

Utrop: 650 kr

Mynt Övrigt

Silverplakett, efter Rembrandt "Kristus i storm på Galileiska sjön"Ø51mm S925 66,9g

300 kr

Utrop: 300 kr