61 - 80 av 1 641
1...345...83 Gå till

Avslutad | Pant – Torsdag 12 oktober 2017

Klubbad för

Hänge, med infattat myntliknande föremål Apollo i vagn samt gudinna samt vågtecknet och namnet Giampaoli L 2,3cm 18k 4g

Utrop: 1 100 kr

Ringar 2st, en med diamanter 1xca0,04ct+5x små diamanter 18k 1,7g en med skena av en diamant saknas, en med ojämn skena

Utrop: 475 kr

Armband, 21cm 14k vitt och rött guld 8,4g lås defekt, enstaka bucklor

Utrop: 1 800 kr

Hänge, hjärta med vita stenar L 2,2cm 21k 2g

Utrop: 650 kr

Armband, med berlock hjärta 18,5cm 21k 4,9g länk av

Utrop: 1 500 kr

Halskedja, 46cm 21K 4g

Utrop: 1 300 kr

Armband, med ovala fasettslipade röda och runda fasettsslipade vita stenar 17,5cm 14k 7,7g

1 400 kr

Utrop: 1 500 kr

Ring, med diamant ca0,21ct Ø16 stämplad GBA 18k 5,2g gravyr

2 000 kr

Utrop: 2 000 kr

Armband Cordellänk 17,5cm stämplad GHA 18k vitguld 2,2g

750 kr

Utrop: 800 kr

Ring med diamant ca0,07ct Ø17 stämplad GHA 18k vitguld 2,4g

Utrop: 1 000 kr

Ring, tre olikfärgade integrerade ringar Øca17¼ 18k 9,4g

2 800 kr

Utrop: 3 300 kr

Hänge, Kräfta Ø1,6cm 18k 2g

Utrop: 850 kr

Ring, klackring med mansprofil i relief Ø2218k 14,5g dekor med skador bristning i skena

2 300 kr

Utrop: 2 700 kr

Armband, med odlade pärlor Øca4,7mm 19cm 18k 3,8g skador på länk

Utrop: 700 kr

Örhängen, ett par, med odlade pärlor L 2,8cm 18k 2,3g olika stoppers

375 kr

Utrop: 400 kr

Halskedja, Pansarlänk 50cm 18k 22,3g

5 600 kr

Utrop: 6 700 kr

Armband, ovala länkbitar 21,5cm 18k 6g slitage

Utrop: 1 600 kr

Armband, Sweet Drops silkesarmband Ole Lynggaard design Charlotte Lynggaard, brun/grönt Small (ca37cm) berlock i oxiderat silver

1 000 kr

Utrop: 1 000 kr

Diverse guld, 2 delar 18k 7,2g

Utrop: 2 000 kr

Halskedja, Venezialänk 40cm 18k 3,8g låsögla med lagning

700 kr

Utrop: 850 kr