141 - 160 av 1 804
1...789...91 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 20 juni 2017

Klubbad för

PARTI SMYCKEN, silver, 4 ringar, 3 halskedjor 1 armband 1 hänge tot 42,1g skador, ett hänge hjärta ej silver

175 kr

Utrop: 175 kr

ÖRHÄNGEN, 18K med två par hängen med vita stenar runda resp hjärtformade, utbytbara, krokar 3,8g

100 kr

Utrop: 100 kr

FICKUR, Omega Øca50mm, två boetter silver, guldfärgad urtavla, visare stål, boettnr. 4818746går ej, går ej, en visare lös, glas med spricka, slitagebruttovikt: 82,1g

300 kr

Utrop: 300 kr

HALSKEDJA, 18K Kejsarlänk L60cm 172,4g

Utrop: 55 000 kr

HÄNGE, Krucifix, 18K baksida Kejsarlänk Lca6,5cm 43,1g

Utrop: 13 000 kr

RING, slät, 18k vitguld Øca20 ½ stämplad Schalins 7g

Utrop: 3 000 kr

ÖRHÄNGEN, ett par, S925 skruvar, krok L 5,5cm 4g

75 kr

Utrop: 100 kr

ÖRHÄNGEN, ett par, S925, stift, L 5,2cm stämplade GHA 4,5g

175 kr

Utrop: 125 kr

ÖRHÄNGEN, 2 par, runda plattor, ringar Ø0,8 resp 1,3cmstift, S925 2,1g

50 kr

Utrop: 75 kr

ÖRHÄNGEN, ett par S925 ringar med avtagbara hängen uggla resp månskära med vit stenØ3cm stämplat 3,1g

50 kr

Utrop: 75 kr

HÄNGE, S925 kors med röda stenar L7cm 16,5g

Utrop: 275 kr

ÖRHÄNGEN, ett par, Syster P förgyllt S925 med rhodochrosite, stift 3,5g

175 kr

Utrop: 200 kr

RING, Syster P förgyllt S925 med rhodochrosite och rosenkvarts, öppen skena Øca17 ¼ 1,6g

Utrop: 250 kr

ARMBAND, Syster P, förgyllt S925 Venezialänk och rhodochrosite, justerbar storlek 3g

200 kr

Utrop: 250 kr

RING, Thomas Sabo S925 roseförgyllt med rosenkvarts och vita stenar Ø17 7,2g

Utrop: 1 000 kr

COLLIER, Syster P S925 förgylld, Pansarlänk med integrerade berlocker i form av hjärta, duva, fyrklöver, stjärna L95cm 6,9g

650 kr

Utrop: 500 kr

ÖRHÄNGEN, ett par, Edblad "Elvira", roseförgyllt stål, droppformade imitationspärlor och vita stenar, L3,5cm stift 6,2g

175 kr

Utrop: 200 kr

HALSKEDJA OCH HÄNGE, Susanne Friis Bjorner, CophenhagenS925 förgyllt, Ankarlänk L44cm hänge droppformat med röd sten L 2cm 4,6g

Utrop: 150 kr

ÖRHÄNGEN, 2 par, förgyllda ringar Ø 1,3cm, med roseförgyllning och rosa stenarstift, 1,9g

75 kr

Utrop: 50 kr

ÖRHÄNGEN, ett par, 18K droppformade L3,5cm, stift 2,3g

Utrop: 1 000 kr