Avslutad | Pant – Tisdag 20 juni 2017
PARTI SMYCKEN, silver, 4 ringar, 3 halskedjor 1 armband 1 hänge tot 42,1g skador, ett hänge hjärta ej silver
ÖRHÄNGEN, 18K med två par hängen med vita stenar runda resp hjärtformade, utbytbara, krokar 3,8g
FICKUR, Omega Øca50mm, två boetter silver, guldfärgad urtavla, visare stål, boettnr. 4818746går ej, går ej, en visare lös, glas med spricka, slitagebruttovikt: 82,1g
ÖRHÄNGEN, ett par S925 ringar med avtagbara hängen uggla resp månskära med vit stenØ3cm stämplat 3,1g
RING, Syster P förgyllt S925 med rhodochrosite och rosenkvarts, öppen skena Øca17 ¼ 1,6g
ARMBAND, Syster P, förgyllt S925 Venezialänk och rhodochrosite, justerbar storlek 3g
COLLIER, Syster P S925 förgylld, Pansarlänk med integrerade berlocker i form av hjärta, duva, fyrklöver, stjärna L95cm 6,9g
ÖRHÄNGEN, ett par, Edblad "Elvira", roseförgyllt stål, droppformade imitationspärlor och vita stenar, L3,5cm stift 6,2g
HALSKEDJA OCH HÄNGE, Susanne Friis Bjorner, CophenhagenS925 förgyllt, Ankarlänk L44cm hänge droppformat med röd sten L 2cm 4,6g
ÖRHÄNGEN, 2 par, förgyllda ringar Ø 1,3cm, med roseförgyllning och rosa stenarstift, 1,9g