121 - 140 av 1 804
1...678...91 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 20 juni 2017

Klubbad för

PARTI GULD, 18K 2 ringar en med blå sten Ø16 ¾ och en med diamanter 12xca0,01ct Ø15 ½, 1 par Örhängen 1 udda örhänge med vita stenar 16,2g slitage, skador

Utrop: 3 500 kr

HALSKEDJA, Pansarlänk 18K L45cm 2,1g

550 kr

Utrop: 650 kr

HÄNGE, 18K med blå pärla L 1,7cm 0,7g

Utrop: 275 kr

HÄNGE, 18K Hjärta 0,4g bucklor

100 kr

Utrop: 125 kr

HÄNGE 18K med safir och diamanter 6xca0,005ct L 1,5cm 0,7g

325 kr

Utrop: 400 kr

HÄNGE, hjärta 18K med små 8/8 diamanter L 1,4cm 0,9g

325 kr

Utrop: 400 kr

2 ARMBAND, 18K, ett tvåfärgat, ett med grå sötvattenspärlor7,9g skador

Utrop: 2 200 kr

1 ÖRHÄNGE, udda, ring 14K 0,9g

Utrop: 200 kr

HALSKEDJA, 18K Ankarlänk med integrerad ametist, peridot, citrin, topas, granat L42-45cm 3,8g

1 500 kr

Utrop: 1 800 kr

RING, 18K vitguld med diamanter 5xca0,10ct Ø18 ½ 4,9g stämplad GFABsynlig lödning

3 000 kr

Utrop: 2 700 kr

RING 18K vitguld med diamant ca0,25 samt W/P enl gravyr Ø18 4,1g stämplad GFAB ngt ojämn skena

1 700 kr

Utrop: 2 000 kr

RING 18K vitguld med safir Ø18 ¼ stämplad GHA 5,7g

Utrop: 2 500 kr

RING 18K vitguld med blålila sten och små diamanter Ø19 2,3g

Utrop: 950 kr

HÄNGE, Medaljong silver, ovalt med blomsterdekor L 3,7cm8,7g

Utrop: 175 kr

RING, dekor av ringar S925 Øca16 ½ signerad Kautokeino Juhls 5,1g

250 kr

Utrop: 75 kr

HÄNGE OCH HALSKEDJA, kula med ringar Ø16,6cm ankarlänk L 41cmsilver 5,3g

200 kr

Utrop: 100 kr

HÄNGE, pudel med röd emalj L3cm S925 6,1g

Utrop: 100 kr

HALSKEDJA OCH 2 HÄNGEN, silver, venezialänk, babyskor resp hjärta L 42, 1,9, 1,4cm 5,2g

75 kr

Utrop: 75 kr

HALSKEDJA OCH HÄNGE, silver, maria med barnet, L51, 1,5cm 3,4g

Utrop: 75 kr

2 HALSKEDJOR, Venezia- och Pansarlänk L39,5 resp 38cm 6,3g

25 kr

Utrop: 50 kr