Avslutad | Pant – Tisdag 20 juni 2017
Klubbad för
PARTI GULD, 18K 2 ringar en med blå sten Ø16 ¾ och en med diamanter 12xca0,01ct Ø15 ½, 1 par Örhängen 1 udda örhänge med vita stenar 16,2g slitage, skador
HALSKEDJA, 18K Ankarlänk med integrerad ametist, peridot, citrin, topas, granat L42-45cm 3,8g
RING 18K vitguld med diamant ca0,25 samt W/P enl gravyr Ø18 4,1g stämplad GFAB ngt ojämn skena
HALSKEDJA OCH 2 HÄNGEN, silver, venezialänk, babyskor resp hjärta L 42, 1,9, 1,4cm 5,2g