101 - 120 av 1 804
1...567...91 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 20 juni 2017

Klubbad för

PARTI GULD, länkbit, kedja, ring i två delar vita och blå stenar, 18K 10,6g skador

Utrop: 3 100 kr

DAMUR Omega 18K Ø20mm krona saknas skadad urtavla, rött läderband ej original

750 kr

Utrop: 700 kr

HALSKEDJA 14k L 45cm 3,2g skadad

Utrop: 700 kr

PARTI GULD, 3 ringar Ø16 ¾-ca20 ¼, 1 halskedja, 2 hängen 1 örhänge udda, 1 guldbit 18K 23,5g skador, gravyr

Utrop: 6 800 kr

HALSKEDJA, Pansarlänk L 38,5cm 18K 3g

Utrop: 1 100 kr

HALSKEDJA, Ankarlänk 18K L50cm 3,5g missfärgningar

Utrop: 1 200 kr

HÄNGE, Nefirtiti 18K L2,1cm 1,8g

Utrop: 750 kr

HÄNGE/BERLOCK, Krona 18K L 1cm 0,4g

150 kr

Utrop: 175 kr

HÄNGEN/BERLOCKER 2st, pudel och boxhandske 18K L 1,6, 1,5cm 3,2g Slitage, ögla saknas

Utrop: 950 kr

5 RINGAR 23K 20,5g skador, gravyr

Utrop: 7 600 kr

PARTI GULD, 1 armband X-länk, 2 ringar, Ø19 ½,18 en med diamanter 17xca0,005ct 18K 17,1g sten och diamant saknas, skador

Utrop: 4 900 kr

ARMBAND, manglad pansar, halvstelt 18K med 4 små diamanter och 4 sötvattenspärlor L 19cm7,3g

Utrop: 2 700 kr

RING 18k vitguld med odlad saltvattenspärla Øca6,7mm Ø19 4,2g repor

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

RING 18K vitguld med 8/8 diamanter 5xca0,02ct Ø17 4g

Utrop: 1 600 kr

ARMRING 21K Ø5cm 6,5g något skev

Utrop: 2 100 kr

ARMRING 21K Ø5cm 6,7g något skev

Utrop: 2 100 kr

ÖRHÄNGEN ett par 18K nycklepigor emalj, stift 0,5g

275 kr

Utrop: 200 kr

Tiffany & Co., ÖRHÄNGEN ett par Feather Dangle Drops signerade T&Co. L4,9cm krokar, 18K 6g

Utrop: 5 400 kr

HALSKEDJA Pansarlänk 18K L 81cm 18,1g

Utrop: 6 000 kr

PART GULD, 18K 1 halskedja Venezia, 2 ringar med röd resp vit sten Øca17 ¾ resp19 ¾ 2 hängen, 2 udda örhängen, 2 kläppar 8,4g slitage, skador

Utrop: 4 900 kr