Avslutad | Pant – Tisdag 20 juni 2017
Klubbad för
PARTI GULD, 3 ringar Ø16 ¾-ca20 ¼, 1 halskedja, 2 hängen 1 örhänge udda, 1 guldbit 18K 23,5g skador, gravyr
PARTI GULD, 1 armband X-länk, 2 ringar, Ø19 ½,18 en med diamanter 17xca0,005ct 18K 17,1g sten och diamant saknas, skador
ARMBAND, manglad pansar, halvstelt 18K med 4 små diamanter och 4 sötvattenspärlor L 19cm7,3g
Tiffany & Co., ÖRHÄNGEN ett par Feather Dangle Drops signerade T&Co. L4,9cm krokar, 18K 6g