81 - 100 av 1 804
1...456...91 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 20 juni 2017

Klubbad för

ÖRHÄNGEN, ett par 14K med vita stenar stift 1,1g

175 kr

Utrop: 200 kr

ÖRHÄNGEN, ett par 14K med blå och vita stenar stift 1g

150 kr

Utrop: 175 kr

ÖRHÄNGEN 3 par, 18K rött och vitt guld ett par med dia 6xca0,01ct 2,2g skador, stenar och stoppers saknas

Utrop: 550 kr

Smycken Lås

LÅS, 18K vitguld enradigt med diamanter 8xca0,02ct och safirØca16mm 4,5g

1 600 kr

Utrop: 1 900 kr

KLOCKBOETT, två delar 18K 13,9g gravyr skador

Utrop: 4 000 kr

ARMBAND, Bismarcklänk 19cm 18K 12,5g

3 200 kr

Utrop: 3 800 kr

RING 18K med diamanter 32xca0,005ct Ø17 ¾ 3,9g stämplad GHA

Utrop: 1 700 kr

HÄNGE 18K i form av rosett med blå sten, L2,9cm 2,3g

Utrop: 700 kr

ARMRING, vitt och rött guld 14K tredelad vågig dekor öppningsbar Ø6,2cm 16,4g

Utrop: 3 800 kr

RING 18K med diamanter 5xca0,05ct Ø17 5,2g

Utrop: 2 300 kr

RING 21K med vita stenar Øca16 ¾ 1,8g

Utrop: 600 kr

HÄNGE, med Malakit infattning 18K L5,2cm guld bruttovikt 17,2g ögla slitage

1 400 kr

Utrop: 1 700 kr

PARTI GULD, skadad X-länk, länkbit, två springlås 18K bruttovikt: 12,3g skador

Utrop: 3 600 kr

HÄNGE, 18K med vit sten L 3,7cm 6,1g

Utrop: 1 300 kr

RING, 18K med opal Ø17 ¼ 3,2g

1 700 kr

Utrop: 1 500 kr

HÄNGE Kors 18K med diamanter 34xca0,01ct öppningsbar ögla L2,9cm 5g

2 200 kr

Utrop: 2 100 kr

PARTI GULD, 3 ringar en med liten diamant, 1 par örhängen ringar, 1 hänge/brosch Camé 16,2g gravyrer och skador

Utrop: 4 500 kr

ÖRHÄNGEN ett par 18K med camé stift L2cm 3,1g

Utrop: 900 kr

RING 18K vitguld med smaragd ca0,70ct och princesslipade diamanter 2xca0,09ct Ø15 4,7g

2 900 kr

Utrop: 2 600 kr

RING 18K vitguld med princesslipad diamant ca0,05ct Ø15 5,6g

Utrop: 1 900 kr