61 - 80 av 1 804
1...345...91 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 20 juni 2017

Klubbad för

HALSKEDJA Venezialänk 18K 42,5cm 3,5g

Utrop: 1 100 kr

HÄNGE, hjärta 18K L ca1,9cm 2,8g

Utrop: 1 200 kr

HERRUR Certina 18K manuell Ø34mm, gravyr, repor på glas, flexband, double

Utrop: 2 600 kr

RING 18K med diamanter 35xca0,01ct Ø18 ½ 5g stämplad GHA

Utrop: 3 000 kr

RING 18K vitguld med diamanter 35xca0,01ct Ø18 ½ 5,4g stämplad GHA

Utrop: 3 200 kr

PARTI GULD, ring med sten Ø16 ¼ , örhängen ett par med pärla skruv, berlock med blå sten, kravattnål med pärla 18K 6,6g skador, nagg.

Utrop: 1 800 kr

DRÄKTKEDJA, silver, ärtlänk, sannolikt södra Sverige113cm 38,8g

450 kr

Utrop: 550 kr

3 DRÄKTKNAPPAR, silver Ø1,8cm 8,3g en med skadat fäste

50 kr

Utrop: 50 kr

ARMRING, tredelad ostämplad Ø6,6cm 29g gravyr

125 kr

Utrop: 125 kr

ÖRHÄNGEN, ett par, silver L3,1cm stift 10,8g

125 kr

Utrop: 50 kr

BROSCH och RING, silver, i form av löv L4,2cm, ring med vit sten Ø16 ¼(stort chip) silver, 9,3g

200 kr

Utrop: 50 kr

Tiffany & Co. Ring platina med banddekor Ø18 13,7g

Utrop: 7 200 kr

RING, 18K vitguld med diamanter 2xca0,01ct Ø17 ¾ 2,5g

900 kr

Utrop: 1 100 kr

HÄNGE 18k med bärnsten L2,1cm 1,4g

375 kr

Utrop: 400 kr

RING, slät 18K Ø18 ½ 3,7g gravyr

Utrop: 1 100 kr

HALSKEDJA, S925 Cordell 71,5cm 18,3g

200 kr

Utrop: 250 kr

RING, S925 med dekor i double Ø18 ¾ g10,5g repor

50 kr

Utrop: 50 kr

DAMUR Longines 18k vitguld med diamanter 10xca0,02ct 16-17cmmanuell bruttovikt. Går ej att dra upp

Utrop: 7 700 kr

3 HÄNGEN, Jade Ø ca26mm bruttovikt: 17,4g

1 300 kr

Utrop: 1 400 kr

ÖRHÄNGEN, ett par 14K med lila stenar stift 0,8g

175 kr

Utrop: 125 kr