Avslutad | Pant – Tisdag 20 juni 2017
Klubbad för
PARTI GULD, ring med sten Ø16 ¼ , örhängen ett par med pärla skruv, berlock med blå sten, kravattnål med pärla 18K 6,6g skador, nagg.
BROSCH och RING, silver, i form av löv L4,2cm, ring med vit sten Ø16 ¼(stort chip) silver, 9,3g
DAMUR Longines 18k vitguld med diamanter 10xca0,02ct 16-17cmmanuell bruttovikt. Går ej att dra upp