Avslutad | Pant – Tisdag 20 juni 2017
Klubbad för
Ring Ø18 6,6g vitguld 14K med diamanter 5x ca 0,47-0,50ct inneslutningar OBS! stämplad 18K
Yvette Hass, herrur, boettnr:141411212 stål mineralglas quartz(batteribyte krävs) med svart läderarmband
Ring Ø16 ¾ 3,7g 14K med diamant droppslipad 1x ca0,90ct + baguettslipade 12x ca 0,015ct
Collier med guldtråd i snöre, gulddetaljer med vita, gröna, röda stenarodlade sötvattenspärlor . Snöre av, en sten saknas. Bruttovikt: 46,7g
1 HERRUR Seiko Solar Diver, stål, quartz (ljusladdning),kronograf, datum, refnr.V175-0AD0, snr.244907, länk av samt skadat, repor.