41 - 60 av 1 804
1234...91 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 20 juni 2017

Klubbad för

HÄNGE hjärta med röd sten stämplad Boliden 18k 0,9g repor

Utrop: 275 kr

HALSKEDJA Venezialänk 18K 44cm 3,2g skada vid lås

Utrop: 950 kr

COLLIER Bismarcklänk, integrerat hänge hjärta, 8/8 diamanter 15xca0,01ct 18K 42cm 4,9g skada på länk

Utrop: 1 600 kr

ÖRHÄNGEN, ett par 18k med vita stenar 3,7cm stift 1,8g stift något böjt

Utrop: 500 kr

RING klackring ovansida med präglad myntdekor 18K Ø 18 ½10,4g synlig lödning

2 500 kr

Utrop: 3 000 kr

ÖRHÄNGEN ett par 18K med infattade mynt 10 francs Frankrike 1906 21,6K L 4,4cm stift 19,2g

Utrop: 5 900 kr

ARMBAND vitt och rött guld blank och matterad 18K stämplad GHA 19,5cm7g

2 200 kr

Utrop: 2 600 kr

ARMBAND ankarlänk 18K 19cm 19,3g

6 100 kr

Utrop: 7 400 kr

RING vitt och rött guld med diamanter 82st tot ca0,82 Ø18 ¼ 7g nagg

Utrop: 7 900 kr

HALSKEDJA Pansarlänk 18K 43cm 2,1g

Utrop: 650 kr

HÄNGE, runt med graverat musikinstrument samt spegelmonogram 18K 3,1g omarbetat fäste

Utrop: 900 kr

HALSKEJDA 14K vitguld 40cm 1,1g

250 kr

Utrop: 250 kr

HÄNGE 14k vitguld med kristusfigur och öga 3,6cm 4,1g

Utrop: 950 kr

HÄNGE, 18K kors med vita stenar L1,6cm 1,8g

Utrop: 700 kr

HALSKEDJA, X-länk doserad 18k 46cm 31,2g

Utrop: 9 700 kr

ARMBAND, X-länk med stav 18K B2,2cm 20cm 43,5g

Utrop: 12 600 kr

ÖRHÄNGEN, ett par 18K trefärgade L1,6cm 6,5g

Utrop: 2 700 kr

ÖRHÄNGEN ett par 18K i form av rosett stift 1,7g

Utrop: 750 kr

HÄNGE, Krucifix 18K L8,5cm 45,6g

Utrop: 19 000 kr

MYNT, jubileumsmynt Drottning Silvia 1993 1000Kr 21,6K 5,8g i etui

1 600 kr

Utrop: 1 900 kr