761 - 780 av 1 194
1...383940...60 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 21 februari 2017

Klubbad för

Armband Ankar Silver 925 (Defekt lås) ca 20cm 20,9g

Utrop: 125 kr

Fritid Sport

Kikare Steiner N2 Cobra 8 x 43 Sn: 1531003153 i mjukt fodral.

900 kr

Utrop: 200 kr

Väggrelief Rune Säll ca 20 x 21cm. Numrerad: 242/375 i koppar.

Utrop: 1 000 kr

Emaljmålning på plåt ca 33 x 33cm signerad Lennart Kindgren 1968, monterad på vitmålad träskiva.

Utrop: 1 000 kr

Surfplatta Apple Ipad 2 64GB GSM (A1396) med laddare, Icloud låst, Ser.Nr: DN5GCHH5DKNY

650 kr

Utrop: 1 100 kr

Tavla Tryck nr: 28/55 Signerad James Coignard ca 50 x 60cm.

Utrop: 600 kr

Hantlar, ett par Energetics Premium Chrome 4KG

175 kr

Utrop: 200 kr

Musikinstrument Övrigt

Mikrofon Röde M2, Sn: 0013742 i kartong med manualer.

425 kr

Utrop: 500 kr

Objektiv Canon EF 70-300mm f/4-5.6 IS USm i orginalkartong (linslock saknas) Manual medföljer.

1 400 kr

Utrop: 1 500 kr

Bägare Silver 925 Höjd: ca 17cm 193,4g

1 100 kr

Utrop: 1 100 kr

Bägare Silver 925 Höjd: ca 9cm 47,4g

225 kr

Utrop: 275 kr

Mugg Silver 925 Höjd: 5,5cm 98,1g

500 kr

Utrop: 550 kr

Skedar 3 st udda Silver 925 68,7g

Utrop: 375 kr

CD-Spelare bärbar Sony Walkman D-EJ620 med lurar Samsung & 12V strömkabel

50 kr

Utrop: 150 kr

Fritid Verktyg

Elmätare, Multimeter UNI-T UT132E med belyst display , kablar.

175 kr

Utrop: 125 kr

Klockradio Kendo CR58145, nätkabel.

50 kr

Utrop: 50 kr

Nr: M-012-016163-A, M-808-011567-A. Ej med på visning.

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Mikrofoner, ett par Beyerdynamic; M260N samt M88TG, bruksskick.

1 400 kr

Utrop: 1 000 kr

Älghorn med väggplatta . Ej med på visning.

425 kr

Utrop: 50 kr

Älghorn utan väggplatta. Ej med på visning.

175 kr

Utrop: 50 kr