Avslutad | Pant – Tisdag 21 februari 2017
Persisk matta, Kerman, handknuten, längd: 2,4m, bredd: 1,5m, torkade limrester efter lapp på undersidan. Ej med på visning.
Akustisk gitarr, Furch, modellnr. DD20-CM, snr.16961, Tjeckien, stålsträngad, med mick, i hårt fodral
Elbas, Washburn Pro, Bantam series, XB100, snr.0C04071523, repig, rostangripna strängar, i mjukt fodral
Högtalare, Harman/Kardon Onyx Studio, snr.FC0008-FF2253799, med laddare. Ej med på visning.
Grafiskt blad, Björn Krestesen (1951- ), "Organisk form", ur sviten "Upptäckter i en å", numrerad 41/200, daterad 1982, 51x66cm, i ram, tejpning på baksidan har släppt
Kamerahus, Nikon D200, snr.2111018, slitna greppskydd, med batteripack Nikon MB-D200, snr.2048643
Kamerahus, Nikon F2, nr. F2 7154091, stötskador, visst färgbortfall, med objektiv Nikon Micro Nikkor, 55mm, snr.589312, 1:2.8
Handväska, Mulberry Medium Lily, Camel, MVC, snr.2237704, detaljer i gulmetall, 28x20x9 cm, dustbag
Laptop, Asus K53S, snr.BAN0AS066251403, 6GB RAM, Intel Core i7-processor 2,2GHz, buckla över tangentbordet, med laddare