781 - 800 av 1 194
1...394041...60 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 21 februari 2017

Klubbad för

Älghorn utan väggplatta. Ej med på visning.

75 kr

Utrop: 50 kr

225 kr

Utrop: 50 kr

200 kr

Utrop: 50 kr

Älghorn med väggplatta. Ej med på visning.

225 kr

Utrop: 50 kr

Fritid Sport

Flugfiskespö Jaw Sameo 9ft #6 med fiskerulle i tygfodral nyskick

700 kr

Utrop: 850 kr

Fritid Sport

Fiskespö Abu Garcia sapphire crest 10´0" 35gr med fiskerulle sienna 2500RD

Utrop: 375 kr

Elbas Yamaha TRBX174 snr:HJN06-275 bruksskick i mjukt fodral

1 100 kr

Utrop: 500 kr

Akustisk Gitarr Bjärton B25 snr1-016921 bruksskick i fodral

325 kr

Utrop: 375 kr

Färglitografi Peter Dahl 249/375 Krogmiljö 30x39,5cm med ram 52x60,5cm ngt naggad ram

1 000 kr

Utrop: 1 000 kr

1 000 kr

Utrop: 1 000 kr

Vas osignerad repig botten "Gerda Strömberg Strömbergshyttan" med tysk bok om Svenskt glas (med på sidan 236)

400 kr

Utrop: 375 kr

Mobiltelefon Samsung A5 IMEI:354735073039896 naggad med laddare/ej orginal

650 kr

Utrop: 600 kr

Mobiltelefon Samsung S5 IMEI:352558064648703 med laddare och extra skydd i kartong

1 100 kr

Utrop: 750 kr

Digitalkamera Canon G12 snr303053004329 med laddare i väska

1 100 kr

Utrop: 600 kr

Läsplatta Huawei T1 IMEI:866735022445807 med laddare i fodral

650 kr

Utrop: 750 kr

Fritid Sport

Fiskerulle Abyss 10000 4.1:1 i kartong

100 kr

Utrop: 125 kr

Longines conquest Herrur L3.687.4 automat datum stål nr:42479179 med extra länkar och cert i box

6 100 kr

Utrop: 6 000 kr

Klockor Alpina

Alpina Herrur Pilot Heritage AL-860S4H4 automat kronograf nr:2016801 med cert i box

7 300 kr

Utrop: 6 000 kr

Mobiltelefon Samsung Trend plus IMEI: 354900063918596 med laddare och extra fodral i kartong

325 kr

Utrop: 250 kr

Fritid Övrigt

Solglasögon RayBan Aviator RB3025 med duk i fodral

550 kr

Utrop: 500 kr