741 - 760 av 1 194
1...373839...60 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 21 februari 2017

Klubbad för

Glasögon doublé Cartier (slipade) Nr: 135 i orginaletui med fodral.

1 700 kr

Utrop: 1 000 kr

Elektronik Musik

CD-Brännare Pioneer PDR-05 med fjärrkontroll, Ser.nr: PK8403033

Elgitarr Falcon (stötskador på kropp samt några repor) fint skick i övrigt. Mjukt fodral.

900 kr

Utrop: 750 kr

Lampetter ett par Gulfärgad metall Höjd: ca 24cm, Bredd:ca 13,5cm.

125 kr

Utrop: 50 kr

Kaffekittel Mässing på fot Höjd. Ca 23cm inkl. lock. (Några bucklor)

25 kr

Utrop: 50 kr

Kaffekittel Mässing på fot (defekt, bucklig samt defekt lock) Höjd: ca 28cm.

Utrop: 50 kr

Mortel Metall (sprucken på utsidan/sliten) Höjd: ca 12cm.

25 kr

Utrop: 50 kr

Kastrull Mässing med lock och trähandtag.Ø ca 12cm Höjd: ca 10cm (Bucklig och repor)

Utrop: 50 kr

Stekpanna Koppar Ø ca 20,5cm. (Fläckig och repig)

125 kr

Utrop: 50 kr

Väggprydnader 2st Keruber (guldfärgade) ca 13,5cm

100 kr

Utrop: 50 kr

Fat/Väggtallrik Tenn Norway Ø ca 15cm. Blommotiv.

25 kr

Utrop: 50 kr

Kanna Nysilver Höjd: ca 16cm. (Fläckig och repig)

25 kr

Utrop: 50 kr

Kanna Koppar Höjd: ca 19cm.

Utrop: 50 kr

Porslin Serviser

Väggkruka Porslin med blommotiv 13 x 14cm.

25 kr

Utrop: 50 kr

Kopparföremål 3st (1 Kastrull med lock och slev Ø ca 15cm , 1 skål på fot ca 10cm, 1 Kanna med lock och handtagca 12c, Alla med fläckar, märken och bucklor)

25 kr

Utrop: 50 kr

Förstärkare, för elbas EBS TD650 Professional Tube Definition Bass Head (650W top) & Högtalarkabinett 4x10" + 1x 2" EBS Evolution Proline 2000, strömkabel, högtalarkabel. Ej på visning

Utrop: 10 800 kr

Elektronik Musik

Ministereo Sony CMT-EH25 med ett par högtalare & Fjärrkontroll, ser.nr: 0275541. Ej på visning

325 kr

Utrop: 400 kr

Fritid Verktyg

Skruvdragare 2st Markita (något slitna) 631 D 13mm, 6916FD med 1st laddare DC1414T.

450 kr

Utrop: 500 kr

Läsplatta Tablet PC med laddare 16 GB i kartong.

225 kr

Utrop: 200 kr

Halskedja Ankar Silver 925 ca 50cm 27,1g

Utrop: 200 kr