Avslutad | Pant – Tisdag 21 februari 2017
Klubbad för
Elektronik Musik
CD-Brännare Pioneer PDR-05 med fjärrkontroll, Ser.nr: PK8403033
Visa varaMusikinstrument Gitarrer
Elgitarr Falcon (stötskador på kropp samt några repor) fint skick i övrigt. Mjukt fodral.
Kopparföremål 3st (1 Kastrull med lock och slev Ø ca 15cm , 1 skål på fot ca 10cm, 1 Kanna med lock och handtagca 12c, Alla med fläckar, märken och bucklor)
Förstärkare, för elbas EBS TD650 Professional Tube Definition Bass Head (650W top) & Högtalarkabinett 4x10" + 1x 2" EBS Evolution Proline 2000, strömkabel, högtalarkabel. Ej på visning
Elektronik Musik
Ministereo Sony CMT-EH25 med ett par högtalare & Fjärrkontroll, ser.nr: 0275541. Ej på visning