361 - 380 av 1 319
1...181920...66 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 24 januari 2017

Klubbad för

Armband länkform Fransk Lilja 18K 62,1g 19,5cm svenskstämplat

Utrop: 23 500 kr

Herrur Rolex Submariner modell 5513, snr 2864018, s.k feet first dial (660ft=200m), box och ytterask, mjukt Rolexfodral, service 2008 Rolex Schweiz, service 2015-07 Bergströms ur Rolexbutik Malmö 15500kr. Tillverkningsår enligt dokument 1971.

Utrop: 60 000 kr

Collier med stenar 21K 17,8g 51,5cm

Utrop: 6 300 kr

Armband med stenar 21K 10,2g 20,5cm

Utrop: 3 400 kr

Örhängen stjärnor med stenar 21K 6,5g 5,5cm

Utrop: 2 300 kr

Ring stjärna med stenar 21K 5,4g Ø18¼

Utrop: 2 000 kr

Armring bucklig, med stenar, öppningsbar 18K 17,8g

Utrop: 5 000 kr

Klackring skev 18K 2,7g Ø19¼

Utrop: 800 kr

Collier med röd sten 14K 47,2g 43,5-46cm, små bucklor på kulorna, lås ej guld

Utrop: 10 200 kr

Örhängen med stenar 14K 3,2g 4,8cm

Utrop: 750 kr

Parti guld defekt 18K 21,3g (ögla i mässing)

Utrop: 6 000 kr

Parti guld defekt 18K 135,8g med sten och metallspänne

Utrop: 38 500 kr

Halskedja 18K 140,7g längd 70,5cm och bredd 1,0cm

Utrop: 40 000 kr

Parti guld defekt med sten 18K 14,9g

Utrop: 4 200 kr

Collier med sten 18K 45,9g 67cm små defekter

Utrop: 13 200 kr

Parti guld defekt 18K 4,5g

Utrop: 1 200 kr

Ring i vitguld med diamant 4xca0,44ct inneslutningar 17xca0,04ct Ø15 18K 8,7g (lagad skena)

Armbandsur Omega Constellation guld/stål (helstav) datum quartz serie nr 53923436 små repor Ø32mm viklås viturtavla

5 000 kr

Utrop: 6 000 kr

Halskedja Pansar med stenar och diamanter 20xca0,04ct 18K 57,9g 55cm

15 200 kr

Utrop: 17 400 kr

Örhängen trefärgade 18K 2,7g 5,5cm

Utrop: 2 300 kr