381 - 400 av 1 319
1...192021...66 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 24 januari 2017

Klubbad för

Armband trefärgat 18K 4,3g 17-21cm

1 300 kr

Utrop: 1 600 kr

Collier trefärgat defekt (i två delar) 18K 8,6g 40,5cm

Utrop: 2 500 kr

Silverskål på fot med lock, defekt reliefdekor (bit saknas), E5=1859, sv stämpl silver, 640,5g, H=29

Halskedja Ärtlänk 21K 5,3g 45,5cm

1 500 kr

Utrop: 1 800 kr

Hänge med stenar 21K 9,2g 4cmx5cm

Utrop: 3 200 kr

Ring med stenar 21K 5,7g Ø18¼

3 700 kr

Utrop: 2 000 kr

Kryddkar 1 par i svenskt stämplat silver C5=1857, 96g, H=55mm, mindre defekter, förgyllning bortpolerad.

Ring med blå sten och diamanter 10xca0,01ct 18K 2,0g Ø16

Utrop: 850 kr

Myntföremål 22K 2,0g

Utrop: 700 kr

Skål med reliefdekor, blå glasinsats, silvervikt 214g, Ø14cm, utländskt stämplat

Mynt Övrigt

Myntföremål Österrikisk 4 Dukat "1915" 23,7K 13,96g i fodral

4 300 kr

Utrop: 5 100 kr

Samsung note 4, sm-n910x, snr ktu84pn910xxxuank3_LLk, låskod 0402, med laddare

1 500 kr

Utrop: 1 500 kr

Halskedja Pansar 18K 8,4g 52cm

Utrop: 2 600 kr

Hänge Ankare 18K 0,8g

Utrop: 350 kr

Hänge Krucifix 18K 0,7g

Utrop: 300 kr

Lås 14K 0,16g defekt ögla

50 kr

Utrop: 50 kr

Kedja defekt 8K 7,0g 54cm

Utrop: 850 kr

Iphone 5c A1507 Modell: ME501KS/A, Serienr: F2MLJRLJFFT7, IMEI: 3579990598100368, med laddare ej orginal. +skal

Utrop: 1 200 kr

Hänge Skytten 18K 4,7g

Utrop: 1 400 kr

Ringar defekta/gravyr 18K 3,3g med diamant 1xca0,01ct

Utrop: 950 kr