Avslutad | Pant – Tisdag 24 januari 2017
Klubbad för
Silverskål på fot med lock, defekt reliefdekor (bit saknas), E5=1859, sv stämpl silver, 640,5g, H=29
Visa varaUtgått
Kryddkar 1 par i svenskt stämplat silver C5=1857, 96g, H=55mm, mindre defekter, förgyllning bortpolerad.
Visa varaUtgått
Skål med reliefdekor, blå glasinsats, silvervikt 214g, Ø14cm, utländskt stämplat
Visa varaElektronik Telefoner
Iphone 5c A1507 Modell: ME501KS/A, Serienr: F2MLJRLJFFT7, IMEI: 3579990598100368, med laddare ej orginal. +skal