Avslutad | Pant – Tisdag 24 januari 2017
Musikinstrument Övrigt
Akustisk bas, Tanglewood, Tab2CE, snr.2014100068, med förstärkaruttag, i mjukt fodral
Skeppsur & Barometer, Schatz, Royal Mariner, med nyckel, uret går ej, spricka i hölje
Kamerahus, Canon EOS 5D Mark II, modellnr.DS126201, repig skärm, färgbortfall, med laddare, kablar, CompactFlash minneskort 8GB, manueler, i väska
Kameraobjektiv, Canon Ultrasonic, snr.1014880, 24-70mm, macro 0.38m/1.3ft, 1:2.8, repig plast, med motljusskydd
Kameraobjektiv, Sigma EX, snr.2023440, 150mm, 1:2.8, APO Macro DG, HSM, med motljusskydd
Mobiltelefon, Samsung Galaxy A3, modellnr.SM-A300FU, imei: 359655060778261, 16GB, repor, stötskador, med manualer och laddare (ej original), i skadad originalkartong