341 - 360 av 1 319
1...171819...66 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 24 januari 2017

Klubbad för

Armband i vitguld med diamanter 25xca0,01ct, 150xca0,005ct 18K 12,7g 18,5cm

5 100 kr

Utrop: 4 800 kr

Pärlcollier, odlade sötvattenspärlor ca10mm, cream/gräddfärgade, små ytfel, medel lyster, 54,5cm med lås 18K små bucklor

Utrop: 1 200 kr

Smycken Pärlarmband

Pärlarmband, odlade sötvattenspärlor ca10mm, cream/gräddfärgade, mellan lyster, små ytfel, 23,5cm med lås i 18K små bucklor

550 kr

Utrop: 700 kr

Hänge Guldtacka 18K 11,0g 3cm Alton Falköping 1978

2 700 kr

Utrop: 3 100 kr

Halskedja Venezia 18K 7,6g 60cm

Utrop: 2 300 kr

Halskedja 18K 28,5g 46cm

Utrop: 10 600 kr

Hänge gravyr 18K 1,7g

400 kr

Utrop: 500 kr

Ring i vitguld 18K 2,9g Ø17½ Gustaf Dahlgren & Co 1968

Utrop: 1 200 kr

Ring vitguld med diamant 1xca0,05ct 18K 2,9g Ø17 rodinerings behov

Utrop: 850 kr

Örhängen defekta med sten/skruvstopp 18K 3,1g

Utrop: 850 kr

Damur Rolex Precision 18K, manuell, snr. 2112877, plastglas Ø23mm, (endast boett)

3 700 kr

Utrop: 4 200 kr

Ring gravyr 14K 2,7g Ø17½

Utrop: 600 kr

Ring med opal 14K 5,1g Ø21

Utrop: 1 200 kr

Parti guld gravyr/defekt med sten 18K 6,7g

Utrop: 2 000 kr

Ring med pärla ca7mm och stenar 18K 2,4g Ø18

Utrop: 750 kr

Ring med opaler och diamanter 4xca0,015ct 18K 6,9g Ø17½ svenskstämplad

Utrop: 3 000 kr

Ring med sten 18K 2,3g Ø17¼

Utrop: 1 000 kr

Ring med ljusblå sten 18K 2,0g Ø16¾ Gustaf Dahlgren & Co 1956

Utrop: 850 kr

Ring i vitguld med diamant 1xca0,04ct 18K 1,3g Ø17½ GFAB 1976, rodinerings behov

300 kr

Utrop: 375 kr

Ring i vitguld med diamanter 7xca0,005ct 18K 3,0g Ø17½ stämplad W&A

1 100 kr

Utrop: 1 400 kr