321 - 340 av 1 319
1...161718...66 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 24 januari 2017

Klubbad för

Örhängen med sten 18K 2,9g 2cm

Utrop: 1 200 kr

Örhängen Creoler 18K 1,0g 1,7cm

Utrop: 425 kr

Örhängen med pärla ca6mm 18K 1,6g

600 kr

Utrop: 750 kr

Vas Boda Rainbow Bertil Vallien 48290, höjd 25cm

150 kr

Utrop: 200 kr

Örhängen med pärla 18K 1,5g

Utrop: 700 kr

Örhängen med pärla 18K 1,0g

350 kr

Utrop: 425 kr

Parti guld defekt 18K 1,3g med pärla och sten

Utrop: 375 kr

Halskedja i 925 silver , något defekt länk, 72,3g, 41cm

Utrop: 350 kr

Stopper till örhänge 18K 0,1g

25 kr

Utrop: 50 kr

Örhängen med stenar 18K 1,1g

Utrop: 500 kr

Hänge hjärta 18K 0,4g

150 kr

Utrop: 200 kr

Parti guld defekt 18K 5,0g bucklor/inga stoppers, med pärlor

Utrop: 1 500 kr

Ring tvåfärgad gravyr 14K 1,6g Ø18

Utrop: 375 kr

Collier med guldlås (liten buckla/skevt) 21K brv.14,8g 60cm

550 kr

Utrop: 700 kr

Skål, Boda-Åfors v160:190 m/m sign B.Vallien, Ø18cm , höjd 6,5cm

100 kr

Utrop: 125 kr

Skål Kjell Engmann Kosta Boda, 57262

125 kr

Utrop: 125 kr

Rörstrand miniskål signerad GN (Gunnar Nylund) ARO, höjd 5cm längd 10cm

275 kr

Utrop: 200 kr

Halskedja Singapore 18K 4,2g 45,5cm

Utrop: 1 400 kr

Hänge med diamant 1xca0,10ct 18K 0,8g 1,2cm

750 kr

Utrop: 550 kr

Hänge med sten och pärla ca11mm 18K 2,7g 1,8cm

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr