Örhängen med sten 18K 2,9g 2cm
Utrop: 1 200 kr
Örhängen Creoler 18K 1,0g 1,7cm
Utrop: 425 kr
Örhängen med pärla ca6mm 18K 1,6g
Utrop: 750 kr
Vas Boda Rainbow Bertil Vallien 48290, höjd 25cm
Utrop: 200 kr
Örhängen med pärla 18K 1,5g
Utrop: 700 kr
Örhängen med pärla 18K 1,0g
Parti guld defekt 18K 1,3g med pärla och sten
Utrop: 375 kr
Halskedja i 925 silver , något defekt länk, 72,3g, 41cm
Utrop: 350 kr
Stopper till örhänge 18K 0,1g
Utrop: 50 kr
Örhängen med stenar 18K 1,1g
Utrop: 500 kr
Hänge hjärta 18K 0,4g
Parti guld defekt 18K 5,0g bucklor/inga stoppers, med pärlor
Utrop: 1 500 kr
Ring tvåfärgad gravyr 14K 1,6g Ø18
Collier med guldlås (liten buckla/skevt) 21K brv.14,8g 60cm
Skål, Boda-Åfors v160:190 m/m sign B.Vallien, Ø18cm , höjd 6,5cm
Utrop: 125 kr
Skål Kjell Engmann Kosta Boda, 57262
Rörstrand miniskål signerad GN (Gunnar Nylund) ARO, höjd 5cm längd 10cm
Halskedja Singapore 18K 4,2g 45,5cm
Utrop: 1 400 kr
Hänge med diamant 1xca0,10ct 18K 0,8g 1,2cm
Utrop: 550 kr
Hänge med sten och pärla ca11mm 18K 2,7g 1,8cm
Tisdag 24 jan 2017