Avslutad | Pant – Tisdag 24 januari 2017
Klubbad för
Damur Exacta, manuell, 17 Jewels, plastglas 15mm, klockarmband X-länk 17cm 18K brv16,1g fungerar ej, repor glas, bucklor/repor boett, stämplar