Avslutad | Pant – Tisdag 3 januari 2017
Leksaksbuss i plåt, Joustra, Atlas, tillverkad i Frankrike, längd: 38cm, skadad
Visa varaÖvrigt Övrigt
Leksakshelikopter i plåt, Alps, Sabena, tillverkad i Japan, batteridriven, skadad, ett hjulhus saknas
Visa varaElektronik Datorer
Laptop, Apple MacBook Pro, modellnr. A1286, snr. W803504AAGY, 4GB RAM, Intel Core i5-processor 2,53GHz, 15", repig undersida, buckla på locket, med laddare, lösenord: 0000
Olja på papper, Ivan Aguéli (1869-1917), osignerad, porträtt av en yngre dam, 20,5x25,5cm, upplagd på pannå, nålstick i hörnen, i ram
Visa varaElektronik Datorer
Läsplatta, Apple iPad mini 4, modellnr. A1550, imei: 359276061137124, Telia, 64GB, med laddare, i originalkartong
Visa varaElektronik Kameror
Kameraobjektiv, Nikon, AF-S DX Nikkor, snr. 2159308, ED 55-200mm, 1:4-5.6G, med motljusskydd, i fodral
Mobiltelefon, Apple iPhone SE, modellnr. A1723, imei: 358634077191488, 16GB, Telenor, iCloud-låst, med hörlurar, laddare, i originalkartong
Digitalkamera, Canon G16 Powershot, modellnr. PC2010, snr. 823052000992, repig skärm, med laddare, i originalkartong
Kamera, Kodak Retina, nr. 812558, färgskador, knapp för objektivöppning, saknas, Objektiv Kodak Syncharo-Compur, f:3,5/50mm, i läderfodral