Avslutad | Pant – Tisdag 3 januari 2017
Zenith, damur, nr.30.2750.106, 18K, quartz, går ej, datum, repigt glas, graverat, defekt läderband
Perfecta, fickur, en boett 14K, boettnr.1675, graverad, repig, liten sekundvisare, i ask
Rolex, Date, refnr.1500, snr.2539313, herrur, stål, automatisk, plexiglas, datum, skadad urtavla, originallänk, ca.1968
Fritid Övrigt
Luftgevär, Beretta, Cx4 Storm, tillverkad av UMAREX, cal177 (4,5mm), med fyra magasin, frontgrepp, fyra öppnade askar ammunition, CO2 adapter, och vapenolja, i hårt fodral. Ej på visning.
Fritid Sport
Luftgevär, Anschutz, Superair 2001, cal4,5/.177, stötskada, med brukanvisning, 3 askar ammunition, CO2-kapslar 3 stora, 10st, tillbehör, i hårt fodral. Ej med på visning.
Ljusstakar 1 par, signerade, handslipade av Books i Kosta, år 1990, numrerade 344/500, höjd: 19cm
Visa varaGlas Övrigt
Burk med lock, signerad, handmålad av Books i Kosta, år 1990, numrerad 77/500, höjd:13,5cm
Visa varaSilver Övrigt
Ljusstakar 1 par S830 1057,2g, gipsfyllda, buckliga, höjd: 17,5cm