Avslutad | Pant – Tisdag 3 januari 2017
Fickur Longines 14K manuell, 2 boetter, snr:5058506, monogram på baksida av ytterlock, personligt graverad insida, i etui Brv 80,1g
Elgitarr Fender Stratocaster made in Mexico 2008-2009. Med svajarm, en sträng saknas. I hårt fodral. Snr:MZ8119181
Mobil Nokia Lumia 925, Olåst med laddare, smått naggad i kanterna. IMEI:356717055557275
Fickur 14K manuell plastglas, baksida av urverk något lös, 2 boetter snr: 9109399, personligt graverad innerboett, bruksslitage, med läderskydd Brv 88g
Fickur Avia S800 med 1 boett, snr 200436, manuell går ej, sprucket plastglas, brv 70,9g
Laptop Toshiba Satellite L50D-B-198 256Gb SSD, 1,6GHz, 6Gb RAM, Windows 10, AMD A6-6310apu processor, med strömkabel, mus snr:1F129999C, repigt lock
Laptop Asus X501U Win 10 engelska, 4Gb Ram 320Gb HDD, USB 3, AMD E450 dual core HDMI, strömsladd , snr C7N0BC13002328C
Mobil Apple iPhone 5S 16GB, modell:A1457. Kantstött/repig, låst till 3, iCloudlåst. Med laddare, sladden skadad