Avslutad | Pant – Tisdag 4 oktober 2016
Herrur Omega Seamaster Professional (300m/1000ft) Red, Cal 1538, Serienr. 91203667, Referensnr. 22218000, quartz, stål, Ø43mm, safirglas, datum, heliumventil, länk 16cm med viklås, 4st extra länkbitar, manual, cert, januari 2013, box, ytterkartong, batter
Samlar motorcykel Nacoral, Kawasaki Dunstall 1100c.c. Ref.3618,längd:14,5cm höjd:5,5cm i orginalask
Samlar motorcykel Guiloy, Van Veen Militar - Ref. 101, längd:12,5cm höjd: 5,5cm i orginalask
Samlar motorcykel Guiloy, Kawasaki KZ 1000 Ref. 104, längd: 12,5cm höjd: 5cm i orginalask
Samlar motorcykel Nacpral, Suzuki GT 750 c.c. Ref. 3615, längd: 14cm höjd:5,5cm i orginalask
Samlar motorcykel Guiloy, Yamaha-OHC-750 Electric-Turismo-Ref.110,längd:13cm höjd: 5cm i orginalask
Klockor Movado
Armbandsur Movado, 18K, manuell, sekund/dag skalor, datum/månad, Ø34mm, plastglas, med brunt läderarmband 16,5-20,5cm, repor på boett
Samlar motorcykel Nacoral, BMW Policia 750 c,c. Ref. 3609 längd:13,5cm höjd: 5cm i orginalask
Armbandsur Kelbert, manuell, double, Incabloc 17 Rubis, kronograf, Tachymeterskala, dag/månad, Ø35,5mm, med svart läderarmband 17-20cm, i orginalbox, små rostfläckar på visare
Samlar motorcykel Guiloy, Norton 850 Commando Electric Start, längd: 12,5cm höjd: 5cm i ask med fel text
Samlar motorcykel Nacoral, Benelli 500, längd: 13cm höjd: 5cm, i orginalask men asken lite trasig
Surfplatta Samsung Galaxy Tab 3, 10,1tum 16 GB, GT-P5210 S/N:R22F4038BKzi orginalkartong med laddare
Herrur Tissot, stål, quartz, Referensnr. T035410A, Serienr. 13BG0085265, datum, Ø40mm, svart orginal-läderarmband 16-20cm med dolt viklås, manual, cert, november 2014, i box.
Herrur Triwa Nevil, stål, quartz, Boettnr. NEAC102, kronograf, brunt orginal- läderarmband 15,5-22cm, manual, länkverktyg, i orginal box
Damur Swarovski, stål, quartz, Referensnr. 1000668, Swarovskikristall index, Ø36mm, safirglas, Swarovskikristallklätt vitt orginal-läderamaband 18,5cm, magnetisktlås, manual, cert, december 2011, i box, bruksskick
Fickur Stowa, 14K, manuell, Incabloc, Ø41mm, plastglas, samt Klockkedja Venezia 14K 4,3g, 21cm, färgskiftningar, bruttovikt 37,2g