Avslutad | Pant – Tisdag 4 oktober 2016
Damur Nilax, 18K, manuell, Ø20mm, plastglas, slitet svart läderarmband 13-17cm, färgskiftning boett, bruttovikt 11,7g
Herrur Cartier Santos 100 XL, stål, automatisk, Boettnr.2740/308329CE, kronograf, datum, Ø40mm, safirglas, vattentät [100m/330ft], svart orginalläderarmband 18cm justerbart med viklås, extra armband, klockverktyg, kvitto juni 2014, manual, box, bruksskick
Rolex Oyster Perpetual Datejust, guld/stål, automat, kronometer, referensnr.178243, serienr. V128629, damur, Ø31mm, safirglas (obetydlig nagg), datum, Oysterlänk 14,5cm, viklås (Easylink), 3st extra länkbitar, manual, cert sep. 2013, box, ytterkartonger.
Rolex Oyster Perpetual Daytona Cosmograph Everose, roséguld 18K, automat, kronometer, referensnr. 116515LN, serienr 570987M7, kronograf, Ø40mm, safirglas, prick på glas, läderband 15,5-17cm justerbar, viklås 18K rosé, cert 2013, (+ längre läderarmband)
CANON Digitalkamera EOS 7D, 18 Mpixel, DS126251, Snr.1580811376, (lite skav undersida), SD 16GB, ZAPMega-Kortläsare, Objektiv EF-S 18-135mm Macro, Snr.6942532952 (ej linsskydd), Macro Lins EF-S 60mm f/2,8 USM, Snr.83050818, batteriladdare, kameraryggsäck.
Visa varaElektronik Datorer
Surfplatta Lenovo Yoga Tablet, modell B8000-F, s.nr HB07JH1G, 16GB, 1,2GH, 10"/18cmx26cm, skärmskydd, kvitto, manual, laddare, kartong
Surfplatta Asus Transformer Prime TF201, serienr. C40KAS059483, 32GB, metallic-lila baksida, laddare ej orginal, fodral.
Nintendo Wii Spelkonsoll, Serienr. LEH900063686, 2st handkontroller, 2st Nunchuck-kontroller, sensorbar, 2 spel (Wii Sport Resort & Wii Sport), kabelage, orginalkartong
Mobil Samsung Galaxy S4 mini, modell GT-I9195, 8GB, 4.3", 8MP AF Kamera +1.9MP fram, NCF, S.nr R58G209XEV, IMEI:35830763100777, nagg på skal, kvitto, laddare, box.
Surftplatta Samsung Galaxy Tab E, modell SM-T561, 8+16GB, 9,6tum, Serienr. R52H20QS84Z, IMEI:359514067997251, laddare, skydd från Merskal of Sweden, kartong.
Ring 18K Vitguld med diamanter 8x ca 0,04ct Totalt 0,30ct enligt gravyr (gravyr) Ø 17¼ 4,0g