921 - 940 av 2 024
1...464748...102 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 4 oktober 2016

Klubbad för

Armband Bismarck 18K 6,0g 18,5cm några defekta länkar

Utrop: 1 800 kr

Ring graverad med diamater 3xca0,01ct 18K 2,6g

Utrop: 800 kr

Damur Nilax, 18K, manuell, Ø20mm, plastglas, slitet svart läderarmband 13-17cm, färgskiftning boett, bruttovikt 11,7g

Utrop: 900 kr

Herrur Cartier Santos 100 XL, stål, automatisk, Boettnr.2740/308329CE, kronograf, datum, Ø40mm, safirglas, vattentät [100m/330ft], svart orginalläderarmband 18cm justerbart med viklås, extra armband, klockverktyg, kvitto juni 2014, manual, box, bruksskick

Utrop: 35 000 kr

Rolex Oyster Perpetual Datejust, guld/stål, automat, kronometer, referensnr.178243, serienr. V128629, damur, Ø31mm, safirglas (obetydlig nagg), datum, Oysterlänk 14,5cm, viklås (Easylink), 3st extra länkbitar, manual, cert sep. 2013, box, ytterkartonger.

Utrop: 53 000 kr

Armband Kejsarlänk (könig) roséguld 18K 105,7g, längd 21cm

29 000 kr

Utrop: 35 000 kr

Halskedja Kejsarlänk (könig) roséguld 18K 313,5g längd 65cm

Utrop: 104 000 kr

Rolex Oyster Perpetual Daytona Cosmograph Everose, roséguld 18K, automat, kronometer, referensnr. 116515LN, serienr 570987M7, kronograf, Ø40mm, safirglas, prick på glas, läderband 15,5-17cm justerbar, viklås 18K rosé, cert 2013, (+ längre läderarmband)

Utrop: 170 000 kr

CANON Digitalkamera EOS 7D, 18 Mpixel, DS126251, Snr.1580811376, (lite skav undersida), SD 16GB, ZAPMega-Kortläsare, Objektiv EF-S 18-135mm Macro, Snr.6942532952 (ej linsskydd), Macro Lins EF-S 60mm f/2,8 USM, Snr.83050818, batteriladdare, kameraryggsäck.

Surfplatta Lenovo Yoga Tablet, modell B8000-F, s.nr HB07JH1G, 16GB, 1,2GH, 10"/18cmx26cm, skärmskydd, kvitto, manual, laddare, kartong

800 kr

Utrop: 600 kr

Surfplatta Asus Transformer Prime TF201, serienr. C40KAS059483, 32GB, metallic-lila baksida, laddare ej orginal, fodral.

800 kr

Utrop: 550 kr

Nintendo Wii Spelkonsoll, Serienr. LEH900063686, 2st handkontroller, 2st Nunchuck-kontroller, sensorbar, 2 spel (Wii Sport Resort & Wii Sport), kabelage, orginalkartong

425 kr

Utrop: 600 kr

Mobil Samsung Galaxy S4 mini, modell GT-I9195, 8GB, 4.3", 8MP AF Kamera +1.9MP fram, NCF, S.nr R58G209XEV, IMEI:35830763100777, nagg på skal, kvitto, laddare, box.

475 kr

Utrop: 500 kr

Surftplatta Samsung Galaxy Tab E, modell SM-T561, 8+16GB, 9,6tum, Serienr. R52H20QS84Z, IMEI:359514067997251, laddare, skydd från Merskal of Sweden, kartong.

750 kr

Utrop: 1 300 kr

Halskedja Bismark 18K ca 43cm 8,1g

Utrop: 2 700 kr

Klackring 18K med svart sten Ø 19¼ 4,9g

Utrop: 2 300 kr

Ring 18K Vitguld med diamant 1 x ca 0,06ct Ø 17 3,3g

Utrop: 1 600 kr

Ring 18K Vitguld med diamanter 8x ca 0,04ct Totalt 0,30ct enligt gravyr (gravyr) Ø 17¼ 4,0g

1 700 kr

Utrop: 2 000 kr

Ring 18K med gravyr Ø ¾ 6,0g

Utrop: 1 800 kr

Halskedja Venezia 18K Vitguld ca 38cm 3,5g

950 kr

Utrop: 1 200 kr