Avslutad | Pant – Tisdag 4 oktober 2016
Grafiskt blad, Beck & Jung (Holger Bäckström och Bo Ljungberg 1939-1997), 1974, numrerad 202/275, 59x42cm, pappret skrynkligt i ena hörnet, mellan skadad papp- pch plastskiva
Grafiskt blad, Beck & Jung (Holger Bäckström och Bo Ljungberg 1939-1997), 1974, numrerad 202/275, 59x42cm, mellan skadad papp- och plastskiva
Spelkonsol, XBOX One, modellnr.1540, snr.002511554248, med strömkabel, 1 handkontroll, bruksanvisning och HDMI-kabel i originalkartong
Spel till XBOX One 2st. Assassin's Creed Syndicate och Tom Clancy's Rainbows X Siege
Collage på pannå, singerad Gust Magnusson, 1974, 49x20cm, i träram, färgfläck i nederkant
Olja på duk, signerad Veikko Aaltona (1910-1990), "Den som tro på mig, han har evig liv!", 54x45cm, i ram
Färglitografi Albin Amelin (1902-1975), I Folkets Hus hall, 75x53cm, 1950, rispa i färgen, i ram, tejprester på glaset
Färglitografi, Albin Amelin (1902-1975), Norrbottens Järnverk, signerad och numrerad 72/310, 59x65cm, fuktskadad passepartout, i ram
Färglitografi, Albin Amelin (1902-1975), signerad och numrerad V/VL, 48x62cm, fuktskadad passepartout, snett inramad
Elgitarr, Ibanez Gio, modellnr.GRG170DX, snr.I071219895, tillverkad i Indonesien, repig, distspak saknas, i mjukt fodral
Inspelningskit, Zoom H&, snr.00021827, med mid-side mikrofon, XY-mikrofon, vindskydd, 8GB SanDisk och USB-kabel, i hårt fodral
Vas, Kosta Boda, Ulrica Hydman-Vallien, ur serien Summerdreams, Röd lilja, handmålad, höjd: 25cm