Avslutad | Pant – Tisdag 4 oktober 2016
Kamerahus, Sony Alpha 7R, snr.5071069, repig skärm, wifi, med sliten laddare, i kameraväska
Kameraobjektiv, Sony, Zeizz Vario- Tessar, modellnr.SEL2470Z, FE 4/24-70 ZA OSS, Ø67mm, nr.45866353, med linsskydd
Mobiltelefon, Apple iPhone 5S, modellnr.A1457, imei: 355670070511549,16GB, med laddare och bruksanvisning, i originalkartong
Högtalare, Bose Soundlink bluetooth speaker III, modellnr.414255, snr.061389P41811681AE, repor i ena hörnet, med strömsladd
Läsplatta, Samsung Galaxy Tab E, modellnr. SM-T561, imei:359514062777286, 8GB, 3, med hörlurar (ej original) och laddare, i originalkartong
Mobiltelefon, Apple iPhone 6, modellnr.A1586, imei: 35206706525623, 16GB, Comviq, ytliga repor på baksidan, med laddare
Musikinstrument Elektroniska
Keyboad, M-Audio Axiom air mini 32, snr.B51304146118485, repor i plasten, med USB-kabel, i originalkartong
Kamera, Panasonic HX-WA10, f6.8-34mm, 1:3.5, 16 megapixlar, vattentät 3m, med 8GB SD-kort, laddare saknas, med bruksanvisning, i fodral
Kameraobjektiv, Sigma APO DG, snr.14450093, 70-300mm 1:4-5.6, med linsskydd och motljusskydd
Fritid Sport
Haspelrulle, Shimano, Stella SW10000PG, modellnr.STL10000SWPGB, med tillbehör och bruksanvisning, i originalkartong
Fritid Sport
Fiskespö, Shimano Beast Master STC ML-MH, nr. TBMSP2520, två toppdelar för olika vikter, i påse och hårt fodral
Fritid Sport
Luftpistol, Gamo compact, kaliber 4,5mm, med pricktavlor och ställ, piprensare, en öppnad ask ammunition, bruksanvisning och pipolja, bruksskick. Visas ej.
Läsplatta, Samsung Galaxy Tab 2, modellnr. GT-P5110, snr. RV2C7018K7D, 16GB, repig baksida, repa i ena hörnet av skärmen, med laddare ej original
Båtmodell, Postsegler Hiorten, Schweden 1692, collecta 1:100, i glasmonter, höjd:22,5cm
Konst Skulpturer
Coca-colaflaska, med innehåll från 1970-talet, ingjuten i plexiglas, ingjuten i plexiglas, höjd:24cm