41 - 60 av 2 024
1234...102 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 4 oktober 2016

Klubbad för

Sked S830 8,7g 95mm

25 kr

Utrop: 50 kr

Sockersked S830 15,0g 1333mm

50 kr

Utrop: 75 kr

Halskedja Bismarck S830 53,8g 44,5cm

300 kr

Utrop: 275 kr

Kamerahus, Sony Alpha 7R, snr.5071069, repig skärm, wifi, med sliten laddare, i kameraväska

4 800 kr

Utrop: 3 800 kr

Kameraobjektiv, Sony, Zeizz Vario- Tessar, modellnr.SEL2470Z, FE 4/24-70 ZA OSS, Ø67mm, nr.45866353, med linsskydd

4 500 kr

Utrop: 3 400 kr

Mobiltelefon, Apple iPhone 5S, modellnr.A1457, imei: 355670070511549,16GB, med laddare och bruksanvisning, i originalkartong

1 700 kr

Utrop: 1 200 kr

Högtalare, Bose Soundlink bluetooth speaker III, modellnr.414255, snr.061389P41811681AE, repor i ena hörnet, med strömsladd

1 500 kr

Utrop: 1 100 kr

Läsplatta, Samsung Galaxy Tab E, modellnr. SM-T561, imei:359514062777286, 8GB, 3, med hörlurar (ej original) och laddare, i originalkartong

550 kr

Utrop: 600 kr

Mobiltelefon, Apple iPhone 6, modellnr.A1586, imei: 35206706525623, 16GB, Comviq, ytliga repor på baksidan, med laddare

2 200 kr

Utrop: 1 500 kr

Musikinstrument Elektroniska

Keyboad, M-Audio Axiom air mini 32, snr.B51304146118485, repor i plasten, med USB-kabel, i originalkartong

275 kr

Utrop: 250 kr

Kamera, Panasonic HX-WA10, f6.8-34mm, 1:3.5, 16 megapixlar, vattentät 3m, med 8GB SD-kort, laddare saknas, med bruksanvisning, i fodral

600 kr

Utrop: 600 kr

Kameraobjektiv, Sigma APO DG, snr.14450093, 70-300mm 1:4-5.6, med linsskydd och motljusskydd

550 kr

Utrop: 425 kr

Fritid Sport

Haspelrulle, Shimano, Stella SW10000PG, modellnr.STL10000SWPGB, med tillbehör och bruksanvisning, i originalkartong

3 600 kr

Utrop: 2 200 kr

Fritid Sport

Fiskespö, Shimano Beast Master STC ML-MH, nr. TBMSP2520, två toppdelar för olika vikter, i påse och hårt fodral

1 100 kr

Utrop: 600 kr

Fritid Sport

Luftpistol, Gamo compact, kaliber 4,5mm, med pricktavlor och ställ, piprensare, en öppnad ask ammunition, bruksanvisning och pipolja, bruksskick. Visas ej.

700 kr

Utrop: 600 kr

Läsplatta, Samsung Galaxy Tab 2, modellnr. GT-P5110, snr. RV2C7018K7D, 16GB, repig baksida, repa i ena hörnet av skärmen, med laddare ej original

600 kr

Utrop: 750 kr

Båtmodell, Postsegler Hiorten, Schweden 1692, collecta 1:100, i glasmonter, höjd:22,5cm

700 kr

Utrop: 850 kr

Båtmodell, Fünfmastbark, Potosi, C1:700, i glasmonter, höjd: 13,5cm

700 kr

Utrop: 850 kr

Konst Skulpturer

Coca-colaflaska, med innehåll från 1970-talet, ingjuten i plexiglas, ingjuten i plexiglas, höjd:24cm

900 kr

Utrop: 850 kr

Skål S925 224,2g Ø11,5cm, höjd: 7cm, inristade bokstäver på undersidan

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr