Avslutad | Pant – Tisdag 12 juli 2016
Fritid Sport
Golfset Maggo Typhoon dam, 5 st trä 1,3,5,7,9, 1 putter, 1 pw, 1 sw, 5,6,7,8,9, samt bag Striker
Herrur Tissot quartz med datum, ett par repor i glas, gravyr, batteri byte, läderband, 18K
Breitling Superocean II Abyss A1736402/BA28 Men's 42mm Stainless Steel Black Automatic Snr: 1611903, safirgals, litet märke i glasring, datum, länk 16,5cm, extra länkbit 3cm, heliumventil, cert 2015 maj, box med ytterkartong
Swarovski damur Lovely crystals, quartz, safirglas,Ø 32mm, snr: 116306, cert 2015, box och kvitto, svart läderband
Klockor Eterna
Eterna Matic Damur Pininfarina 30mm No A028, stål, automatic, datum, Snr: 1408.41 med svart läderband
Herrur Omega Constellation automatic, guld på stål, läderband, Ø 34,5mm, prickar på urtavlan.
Herrur International Watch Co, stål, manuell, Ø 33 mm, liten sekundvisare, bruksskick med några märken på glasring samt urtavla
Klockor Citizen
Herrur Citizen WR100, kronograf GN-4-S, 0510-s088119, quartz, safirglas, datum, repa i glas, Ø 45mm, längd 18cm
Herrur Tommy Hilfiger quartz, datum, Ø 44,5mm, stål , milaneselänk, justerbar längd
Klockor Baume&Mer
Damur Baume Mercier stål, liten sekundvisare i egen zon, quartz, viklås,24,5x31mm, repor på boett, läderband
Herrur Omega Rattrapant De Ville Co-Axial Chronometer, stål, viklås, box, ej cert, snr 78250272, 1005W6/41, 3612A, 38 jewels