Avslutad | Pant – Tisdag 12 juli 2016
Halvakustisk elgitarr, Hagström, modell: Viking, snr:60193, sprickor och stötskador, i skadat hårt fodral
Elgitarr, Kramer Striker 600st, snr.SC8918 USA, spricka vid halsen, stötskador, repor, i mjukt fodral, slitet
Handväska, Mulberry, modell: Double Zip Tote, artikelnummer:HH1733/096H130, med axelrem & dolt hänglås, dustbag och kvitto
Elgitarr, Epiphone, modell Special II, repig, 1 sträng saknas, snr:SJ05020171, i skadat mjukt fodral
Grafiskt blad, Alexander Klingspor (1977- ), "Drink up baby stay all night long" E.A. 50x40cm, i ram
Smartwatch, Samsung Gear S, IMEI: 355062/06/128988/1, med laddningsdocka och USB-väggkabel, i originalkartong
Guess, herrur, quartz, stål med gummiband, dag & datum, snr:W0247G3, i originalask
Armband, Marc by Marc Jacobs, modell: Katie bracelet, metall, 17,5cm, dustbag, originalkartong
Marc by Marc Jacobs, damur, modell: MBM3244, snr: 111310, quartz, går ej, stål med stållänk, repigt, viklås, repigt glas
Digital systemkamera, Canon EOS 600D, snr: 203066040844, med objektiv EFS 18-135mm image stabilizer, snr: 9172001640, med kameraväska, saknar laddare
Mobiltelefon, Iphone 5, A1429, imei: 013629006474465, stötskadad, med headset, laddare, manual och kvitto, i originalkartong, ( lösenkod: 0258), apple-ID-låst