721 - 740 av 1 768
1...363738...89 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 12 juli 2016

Klubbad för

Ring med diamant 1xca0,50ct 18K 7,2g Ø17½ (nagg på gördeln, brunton)

4 400 kr

Utrop: 5 300 kr

Hänge fredstecken i silver 925 10,3g 4,2cm

Utrop: 250 kr

Armband Ankarlänk i silver 925 12,6g 19cm

Utrop: 200 kr

Halskedja Ankarlänk i silver 925 30,2g 46cm

Utrop: 300 kr

Akustisk gitarr George Washburn Festival series EA10, snr 30130458, med mjukt fodral

Utrop: 2 700 kr

Halskedja Ankarlänk 18K 145,0g 65,5cm

Utrop: 48 500 kr

Halsband doserat och tvåfärgat 18K 15,3g 43cm

Utrop: 5 700 kr

Armband tvåfärgat 18K 7,4g 19cm

Utrop: 2 800 kr

Hänge F.C.B. 14K 4,9g 3,3cm

850 kr

Utrop: 1 100 kr

Parti guld defekt med stenar 18K 6,1g

Utrop: 1 800 kr

Halskedja doserad Bismarck 18K 5,0g 43cm

Utrop: 1 500 kr

Olja på duk Jörgen Fogelqvist (blå nyanser) 66x99cm

Utrop: 3 500 kr

Armband i silver 925 11,5g 19,5cm

150 kr

Utrop: 200 kr

Berlocker 3st i silver 925 8,0g (en med stenar)

150 kr

Utrop: 200 kr

Berlocker 3st i silver 925 10,2g (en med stenar)

200 kr

Utrop: 250 kr

Berlocker 3st i silver 925 9,0g en med pärla, en öppningsbar stopper

175 kr

Utrop: 225 kr

Berlocker 3st i silver 925 8,5g en med sten, en öppningsbar stopper

175 kr

Utrop: 225 kr

Berlock 14K 2,5g

450 kr

Utrop: 550 kr

Musikinstrument Elektroniska

Synth Nord Electro 2 Sixty One, snr EA3185, med flertalet extra sladdar, mjukt fodral, ett handtag defekt

4 300 kr

Utrop: 4 200 kr

Örhängen Bismarck 18K 1,3g 2cm

Utrop: 550 kr